Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Od pewnego czasu mam problemy z funkcjonowaniem komputera. Objawy są dziwne gdyż nigdzie nie mogę o nich wyczytać i pierwszy raz się z nimi spotykam. Otóż co się dzieje:

 

- podczas przeglądania stron WWW, ekran wiesza się (ale tylko kiedy ruszam przez chwilę myszką), jeśli nie przesuwam kursora mogę oglądać np film 2h bez zacięcia. Czasami mały ruch powoduje freeza. Słychać głos, jednak ekran potrzebuje kilku sekund na odwieszenie się. Czasami wyskakuje komunikat: "Sterownik ekranu odzyskał sprawność". Mam zainstalowane najnowsze sterowniki.

- czasem tak po prostu komp się zawiesi całkowicie, razem z głosem, jednak tak samo jak wcześniej kilka sekund i się odwiesza.

- podczas wyłączania kompa, czasami dochodzi do sytuacji że komputer jeszcze chodzi i muszę go wyłączyć "na ostro", ponieważ zawiesza się tak jakby w ostatniej fazie (dzieje się to też czasem podczas resetu) Na monitorze wyświetla się brak sygnału ale komputer dalej chodzi.

- bywa i tak że po włączeniu wygaszacza ekranu, po ruszeniu myszką nic się nie dzieje, słychać np. playlistę ale nie idzie wyłączyć wygaszacza i pozostaje tylko restart.

- często jest też tak że kursor zmienia się ze zwykłego wskaźnika w różne dziwne rzeczy np: kółko podczas ładowania, kursor w edytorach tekstów itp.

 

Nie mam pojęcia co zrobić. HDTune nic nie wykazał, przeskanowałem kompa avastem, przeczyściłem CCleaner'em, jednak te objawy nadal występują.

 

Prosiłbym o pomoc w miarę możliwości.

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...