Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Rozglądałem się za przystępnym kontrolerem. Po tym jak okazało się, że DS3 jest słabo kompatybilny z grami ze wsparciem kontrolerów a ten od X360 ma niewygodne (dla mnie oczywiście) bumpery moje oczy i portfel zwróciły się w stronę pada od Xone. Wygląda całkiem całkiem i podobno jest równie wygodny w ręku jak poprzednik. Wiem, że do używania go wraz z PC wystarczą sterowniki i kabel USB.

 

Tu rodzą się jednak pytania:

 

  • Czy jest on kompatybilny wstecz z grami, które wyszły w przeszłości?
  • Jak wygląda sprawa z pozbyciem się kabla w przyszłości? (z tego co wiem narazie możliwe jest tylko przewodowe połączenie do PC)
  • Czy używał go ktoś z was i czy ma jakieś zastrzeżenia? 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites
  • Czy jest on kompatybilny wstecz z grami, które wyszły w przeszłości?
  • Jak wygląda sprawa z pozbyciem się kabla w przyszłości? (z tego co wiem narazie możliwe jest tylko przewodowe połączenie do PC)
  • Czy używał go ktoś z was i czy ma jakieś zastrzeżenia? 

 

1) Raczej tak, przecież ma te same "przyciski" co pad od x360

 

2) Myślę, że tak jak z X360: wyjdzie za jakiś czas bezprzewodowy z adapterem i sterownikami.

 

3) Osobiście? Używałem pada od X1 i jakoś dla mnie wygodniejszy jest ten od 360 ( i tańszy), ale to już tylko moje zdanie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

2) Myślę, że tak jak z X360: wyjdzie za jakiś czas bezprzewodowy z adapterem i sterownikami.

 

Ta kwestia mnie najbardziej frasuje. Czyli w razie pojawienia się takiej opcji wystarczył będzie adapter i sterowniki, czy jednak trzeba czekać na "specjalną" wersję?

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi, bo ani pada ani konsoli na stałe dla siebie nie posiadam :P Wibruje to wibruje, mi to i tak przeszkadza i w komputerze wykasowałem pliki "schematy wibracji", żeby mnie to nie denerwowało podczas grania :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...