Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

fortuna-gier.pl - proszę o wasze opinie ;)

fortuna gier fortuna-gier.pl opinia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kwakus18

kwakus18
  • Gaduła

• 351 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 10:40

Witam ;) Mam do was pytanie, ponieważ posiadam trochę kasy na fonie, a z grami trochę u mnie marno chciałbym sobie sprawić jakiś prezencik ;), i tak kiedyś natrafiłem na fortuna-gier.pl, lecz tutaj pojawia się pytanie czy się opłaca i czy jest to bezpieczne/legalne ? Chciałbym zainwestować, lecz mam jakieś mieszane uczucia do tego serwisu, a nie chciałbym się w cos wplątać np. jakieś płatne reklamy czy coś. Proszę was o szczere i realne opinie, szczególnie tych którzy korzystali z serwisu. Z góry dziękuję za pomoc.

• 0

#2 buhert

buhert
  • Dell to

• 778 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 10:43

mhm, pierwszy raz słyszę o tej stronie .-.

w każdym razie jeżeli chcesz pewnego zakupu przez sms'a, to polecam kontagier.pl, bo sam parę razy dokonałem tam zakupu tymże sposobem i nigdy nie było żadnych problemów

• 0

#3 kwakus18

kwakus18
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 351 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 14:25

Ok, a czy mógłbyś mi jakoś przybliżyć działanie strony kontagier.pl ? Bo nie za bardzo się orientuję w tej stronie ;) I czekam na opinie dotyczące fortuna-gier.pl

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fortuna gier, fortuna-gier.pl, opinia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych