Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Faktycznie, nie sposób się nie zgodzić. Ciekawa była jednak sytuacja przed premierą, przynajmniej na forach. O ile pamięć mnie nie myli, o serii 700 tematy powstawały dzień w dzień, dużo przed wypuszczeniem przez NV ów serii na światło dzienne. A to ile będą kosztować, a to czy odłożyć kasę czy wymieniać grafikę już teraz, a to jak z wydajnością/poborem prądu czy Bóg wie czym jeszcze. A na temat 900etek tak jakoś cichutko było :)

Link to post
Share on other sites

Wielu ludzi zapewne kupi 970'ki do SLI.Mam nadzieję,że kiedyś u mnie też zawita taka konfiguracja.Albo chociaż 980'ka.Chociaż wolałbym jedną,ale porządną kartę,niż dwie  ^^ Kiedyś miałem dwie,już słabe,karty i były połączone ze sobą i najpierw jedna się spaliła,a po jakimś czasie druga.

Link to post
Share on other sites

chudy, różne serwisy mówią o referencyjnym GTX 960 z 2GB pamięci na pokładzie choć nie wykluczone że producenci wydadzą wersje kart z 4GB. Choć tak jak mówisz dobrze by było gdyby NVIDIA wydała wersję 3GB zamiast 2.

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ja przymierzalem sie do kupna 780-tki ale cena jest zaporowa jak dla mnie , ale 970 i tak bedzie niezle smigac:)

Wie ktos kiedy beda masowo dostepne w sklepach np . morele.net i czy teraz jest przedsprzedaz przed owa masowka i bedzie taniej?

Edytowane przez Sebek1594
Link to post
Share on other sites

960 będzie kosztować ok 199/250€ czyli +- 850-1000zł

 

jedyne co mnie martwi to że ponoć ma być tylko 2GB co na obecną chwile wystarczy ale za rok.... już moze być problem coraz więcej gier wymaga 3GB i więcej....

 

producenci napewno dzadzą wiecej ale za to sobie policzą +- 150-200zł więc niewiele zostanie do 970 który już w standardzie ma 4GB

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

Faktycznie, nie sposób się nie zgodzić. Ciekawa była jednak sytuacja przed premierą, przynajmniej na forach. O ile pamięć mnie nie myli, o serii 700 tematy powstawały dzień w dzień, dużo przed wypuszczeniem przez NV ów serii na światło dzienne. A to ile będą kosztować, a to czy odłożyć kasę czy wymieniać grafikę już teraz, a to jak z wydajnością/poborem prądu czy Bóg wie czym jeszcze. A na temat 900etek tak jakoś cichutko było :)

A no kolego właśnie ja założyłem taki temat http://forum.benchmark.pl/topic/145217-zakup-karty-za-ok1000z%C5%82-kupowa%C4%87-teraz-czy-czeka%C4%87-na-gtx960/  i rzeczywiście nie było zbyt dużo odpowiedzi ale cena i wydajność GTX970 zaskoczyła ,planowałem poczekać i zakupić GTX960 ale teraz z wiązku z ilością zamieszczonego RAMu ,ceną i wydajnością chyba zdecyduję się na zakup GTX970

Link to post
Share on other sites

Cena jest mocno przesadzona i naprawdę trzeba być geekiem, żeby zamówić 980 do swojego PC.

Nie ma gry, która mogłaby w tej chwili stworzyć problemy GTX 970 OC w 1080p. No chyba, że ktoś naprawdę odczuwa różnicę pomiędzy MSAAx4 a MSSAx8. Do tego dołoży jeszcze DSR pod 4K i karta zostanie przysłowiowo "zajechana" :)

 

Testował ktoś 970-tke w M:LL? Chciałbym wiedzieć jak radzi sobie z wydajnością przy wysokim narzucie na shadery po włączeniu SSAAx2.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...