Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaka karta dzwiekowa?

 

W tym przedziale cenowym wybieralbym miedzy:

Superlux HMC631 a Pioneer SE-A1000.

 

Superluxy zagraja relatywnie dobrze na kazdym zrodle, natomiast Pioniery potrzebuja dobrej karty/daca.

zapomnialem dodac ze sluchawy z mikrofonem:)

co powiecie o tym? 

http://www.morele.net/sluchawki-thermaltake-esports-shock-one-dts-5-1-ch-ht-sho001ec-406712/

 

albo o tym

 

http://www.soundblaster.com/products/Sound-Blaster-Tactic3D-Alpha.aspx

Link to post
Share on other sites

Naprawde chcesz koniecznie wydac sporo kasy na sluchawki z mikrofonem ktore nigdy nie dorownaja sluchawkom dedykowanym do muzyki + oddzielnego mikrofonu przyczepianego do kabla?

 

Dzis koledze sprzedawalem mojego Xonara DGX i podlaczylem do tego jego sluchawki sony z mikrofonem (nie pamietam jaki model) to nie moglem uwierzyc (bo juz zapomnialem) jakie to tandetne headsety dla graczy sie robi ;) serio. a nie jestem audiofilem.

 

Suma: 420zl.
 
Przekroczysz swoj budzet o 70zl, ale przynajmniej kupisz cos porzadnego.
Xonar DGX nie jest super za******a karta do tych pionkow (mam porownanie z Prodigy Cube), ale na poczatek ujdzie, a jak Ci bedzie malo to pozniej sobie sama dzwiekowke wymienisz.
 
Tu masz fotki jak u mnie wyglada doczepiany mikrofon... naprawde w niczym to nie przeszkadza
Link to post
Share on other sites

 

Naprawde chcesz koniecznie wydac sporo kasy na sluchawki z mikrofonem ktore nigdy nie dorownaja sluchawkom dedykowanym do muzyki + oddzielnego mikrofonu przyczepianego do kabla?

 

Dzis koledze sprzedawalem mojego Xonara DGX i podlaczylem do tego jego sluchawki sony z mikrofonem (nie pamietam jaki model) to nie moglem uwierzyc (bo juz zapomnialem) jakie to tandetne headsety dla graczy sie robi ;) serio. a nie jestem audiofilem.

 

Suma: 420zl.
 
Przekroczysz swoj budzet o 70zl, ale przynajmniej kupisz cos porzadnego.
Xonar DGX nie jest super *****ista karta do tych pionkow (mam porownanie z Prodigy Cube), ale na poczatek ujdzie, a jak Ci bedzie malo to pozniej sobie sama dzwiekowke wymienisz.
 
Tu masz fotki jak u mnie wyglada doczepiany mikrofon... naprawde w niczym to nie przeszkadza

 

Superluc ma bardzo dobra opinie i racze robi jedne z najleszych sluchawek w tym przedziale cenowym, w tych co podales dobrze sie muzyki slucha:)

Sluchawki go**o jak 150:) dzisiaj odpakowalem jakosc glosu nie powala, mikrofon nie dziala, na gwarancje:(

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...