Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak nie chcesz używek to musisz się pogodzić ze dostaniesz 2x gorszy model. Ja praktycznie od zawsze kupuje używane telefony i nigdy nie mailem problemów.

Święte słowa. Jeśli kupuje się z głową na karku oraz oczywiście z pełnoprawną gwarancją, to nie ma obawy. Wiadomo, że nie zawsze się znajdzie od razu fajną ofertę sprzedaż, czasami trzeba poczekać tydzień, góra dwa - no i w miarę często odświeżać allegro/tablicę. Jeszcze lepiej jak będziesz miał okazję kupić telefon z odbiorem osobistym.

 

Proponuję poszukać czegoś, a link wrzucić tutaj na forum i na pewno ktoś Ci doradzi czy warto kupić ten sprzęt.

 

http://allegro.pl/smartfon-lg-g2-5-2-4x2-26ghz-4g-lte-13mp-ideal-i4593195350.html możesz coś ponegocjować

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

LG G2 ma wlasnie male gabaryty jak na taki ekran ;d

Wiem wiem, trzymałem w ręce. Byłem pozytywnie zaskoczony, że telefon o przekątnej ekranu 5,2cala może mieć takie rozmiary, lecz jednak sama wielkość telefonu jest dla mnie jednak za duża. Wielkość moto g czy LG2 mini jest dla mnieodpowiednia :) No i minusem w G2 jest tylko 16gb...

 

Liczę się z tym, że kupując nowy telefon będzie gorszy, niż używany, jestem tego świadomy :)

 

W tym momencie jestem chyba bardziej zdecydowany na moto g lte...

 

EDIT:

Mam jeszcze jedno pytanie. W Moto G LTE z KitKatem jest problem z przenoszeniem niektórych aplikacji na kartę SD. Jest to domeną KitKata i będzie poprawione w następnym Androidzie czy raczej domeną tej motorolki?

Edytowane przez piotr3kk
Link to post
Share on other sites

LG G2 ma takze wersje 32gb, niestety takowej nie posiadalem i nie wiem jak jest z gwara w pl.

Przenoszenie aplikacji to wina andka, od 4.0 jak dobrze pamietam sa problemy. Wczesniej instalowalo sie gry na SD i smigalo, a teraz bez roota, ani rusz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...