Skocz do zawartości

Worklog Cooler Master elite 310


Recommended Posts

Witam,

Chciałbym oznajmić że zaczynam przygodę z moddingiem mojej obudówki a tutaj chciałbym się z Wami nim podzielić... Moja obudowa to Cooler Master Elite 310, chciałbym zrobić jeszcze parę rzeczy oprócz usunięcia koszyka na HDD jak na poniższym zdjęciu. Proszę o rady a zobaczę co da się zrobić aby obudowa oraz jej wnętrze wyglądało bardzo ładnie.

 

Wiem również że kable nie wyglądają ładnie ale nie mam otwornicy aby zrobić na nie otwory, ponieważ gdy wkładam kable w ich miejsce które przekładam je na drugą strony to nie mogę dokręcić płyty głównej...

Jakość nie najlepsza!

 

Zdjęcie robione fonem

 

http://i61.tinypic.com/nxj0ja.jpg

Edytowane przez Worklogowiec
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zabuduj górę i ewentualnie bok dodaj jakieś logo,dorób okno a najlepiej to zmień bude

 

Zmiana budy nie wchodzi w grę bo mam mało pieniążków zabudowanie góry dobra rzecz, okno nie zabardzo bo nie posiadam na to kosztów, mam oryginalny bok jedynie... a oprocz tego co jeszcze ?

Myślałem o pomalowaniu całej obudowy na czarny mat i zrobić drzwi do boku obudowy z plexi :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

najlepiej korzystaj z tego co masz pod ręką dobrze ci radze sam się tego nauczyłem   jeśli nie masz odpowiedniego sprzetu i doświadzczenia odradzam malowaniu bedzie cie to trochę kosztować widziałem kilka przypadków że malowanie sprayem wyszło gorzej niż danie do lakiernia możesz okleić jakiś carbonem nie koniecznie czarnym logo wytnij i podświetl taśmą led. Taśma led to groszowa sprawa jeśli masz lutownice to przylutuj jakiś kabelek do niej i podczep takim wejściem żeby molexa było można wsadzić od zasilacza.

zabuduj najlepiej góre i prawy bok jak bedziesz zabudowywał to wycisz takimi matami zapomniałem jak się nazywają http://forum.benchmark.pl/topic/84578-chieftec-skeepera-big-tower/page-8 w tym worklogu wyciszał tymi matami. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...