Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Alcatel One Touch Idol 2 Mini S

Alcatel OneTouch Idol 2 Mini S

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Brath

Brath

Napisano 11 wrzesień 2014 - 21:12

Witam.

Mam telefon(nazwa w tytule) z sieci Play. Czy mogę oddać go na gwarancje żeby zainstalowali mi nie brandowane oprogramowanie w wersji 4.4?

Oczywiście pod pretekstem spowolnienia telefonu przez aplikacje producenta oraz zapowiadanej i obiecanej przez producenta aktualizacji do wersji KitKat.

Pozdrawiam.

• 0

#2 Wizzy159

Wizzy159
  • Entuzjasta

• 695 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 21:54

Tak jest taka możliwość zawsze na serwisie jak wysyłasz tel. to w 98% wgrywają najnowszy system. Musiał byś się tylko dogadać z konsultantem Play. Aby zaznaczyli na papierku coś co zmusi ich do wgrania systemu.

• 0

#3 Igoruss

Igoruss
  • ⏪⏸⏩

• 10455 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 15:40

Poszukaj na forum Android.com.pl.Pl możliwe ze są sposobu na wgranie czystego softu bez utraty gwarancji i wizyty w serwisie.
  • 0

#4 tysia20

tysia20
  • Amator

• 26 postów
  • Miejscowość:Piaseczno
  • 3DMark 06:16032

Napisano 23 wrzesień 2014 - 22:32

Z tego co mi wiadomo oficjalnym softem do 6012 jest KitKat i nic nowszego nie dostaniesz bo tylko taki soft jest najnowszy do tego konkretnego modelu. Możesz we własnym zakresie sobie rootować system bo Alcatel na to nie patrzy i nie stracisz gwarancji producenta.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Alcatel, OneTouch, Idol 2 Mini S

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych