Skocz do zawartości

Prosto i na temat: Komp do 6000 zł sama paczka


Recommended Posts

Brak wam 5 klepki ? a Mixtape jak wystrzelił, że Corei7 będzie mocniejszy w grach od Corei5 750 nawet gdyby był podkręcony do 5GHz to normalnie padłem z krzesła, albo, że LGA1366 obsługuje trpille chanell, to jest niby super wydajność, wydajność między tripple chanell, a duall chanell w grach równa się 0% góra 1% a kasa w błoto. Polecam wam jakiegoś dobrego specjaliste idzcie się leczyć do torturego to was może wyleczy.

 

Jak masz 6k i musisz koniecznie wydać tyle odrazu (według mnie totalnie bezsensu), to widzę tak ten twój zestaw :

 

 

Procesor Intel Core i5 750 2.66GHz LGA1156 BOX

760,00zł

 

Chłodzenie CPU Scythe SCMG-2100

150,99zł

 

Obudowa ATX Midi CoolerMaster Dominator II 692 Adv

303,98zł

 

Dysk twardy Samsung 500GB HD502HJ SATA II 16MB 2x500GB (RAID0)

295,22zł

 

Płyta główna Asus P7P55D PRO Intel P55 LGA1156

540,99zł

 

Pamięć DDR3 G.Skill 4GB PC1600 Dual 2x2GB ECO CL9

418,99zł

 

Zasilacz do obudowy XFX XXX 650W Green Fan

297,00zł

 

MSI Radeon HD5870 Lighting 1GB DDR5 256b 2D/H/DP (2x) CF

2967,98zł

 

Nagrywarka DVD LG GH22LS50 SATA OEM czarna

90,26zł

Podsuma: 5825,41zł

 

Ceny ze sklepu ram.net

 

Zestaw mocny i dobrze spasowany, ale totalnie bezsensu jest wydać od razu 6k, ja bym na twoim miejscu kupił zestaw z 1 posta co podawałem, a jak jesteś szalony i "postrzelony" to bierz ten zestaw.

Link to post
Share on other sites

toniek-94 tak samo myslimy,wydac taka kase to tak jakby ja wyrzucic w bloto i to racja ,zrozumiesz to po roku ,dwoch latach. W 2002 roku kupilem kompa za 5 tyz zl wiesz ile byl wart po 2 latach,nie pytaj a na tamte czasy dac za kompa 5 tyz zl to bylo duzo.

Link to post
Share on other sites

Wszyscy pitolą, że i5 nie zauważysz różnicy - gó^^o prawda. HT, 8 wątków (8 rdzeni widzianych w systemie), wyższa tech. i5 to mid-end, a i7 high-end. Nie wszyscy tylko grają. Zobaczycie za pół roku gdy gry wykorzystają w pełni 4 rdzenie. Wszycy będą płakać, że dokładali do grafy, a proca i płytę czas wymienić. :pajac:

Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się kupować nieopłacalnych części bo są nieopłacalne !

ZROZUMCIE TO

 

Wydawać 6k w kompa to głupota, lepiej teraz wydać te 3-4 tysiące i mieć minimalnie mniejszą wydajność a zaoszczędzoną kasę trzymać do upgrade'u w przyszłości kiedy któryś podzespół nie będzie już wyrabiał. Jedyne w co można wpakować trochę więcej kasy to obudowa, zasilacz, napęd DVD, monitor, głośniki, mysz, klawiatura bo to często sie tego nie zmienia i dość wolno traci to na watrości

 

 

 

 

EDIT:

Wszyscy pitolą, że i5 nie zauważysz różnicy - gó^^o prawda. HT, 8 wątków (8 rdzeni widzianych w systemie), wyższa tech. i5 to mid-end, a i7 high-end. Nie wszyscy tylko grają. Zobaczycie za pół roku gdy gry wykorzystają w pełni 4 rdzenie. Wszycy będą płakać, że dokładali do grafy, a proca i płytę czas wymienić.

http://a.imageshack.us/img824/5227/angryy.jpg
Link to post
Share on other sites

Are you fucking kidding me? Jakiej kopercie?! :menda: WTF?! Nie mówie, że "musi" wydawać 6k na kompa. Ja mam i7 920 D0 zrobiony na 930, Gigabyte GA-EX58-UD3R, Elixir CL9 1333Mhz, Gigabyte GeForce GTX 460 1GB DDR5 256bit OC UD, Cooler Master HAF 922, Samsung SATA II 500GB 16MB Cache, OCZ Fatal1ty 550W Modular, Samsung SH-223L. Za cały zestaw dałem 3900zł z wysyłkami. :P:) Części nowe, kupowane różnie. :) I co wy na to? Wy za 4k na i5 składacie... :pajac:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...