Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najlepiej, to udaj się do jakiegoś dużego sklepu z elektroniką i sprawdź jak ci leżą konkretne myszki w kwestii ergonomii, bo szkoda wywalić 400 zł na niewygodnego gryzonia. Ja przymierzałem się do najpopularniejszych myszek Razer, SteelSeries, Mad Catz, Roccat, Logitech i coś tam jeszcze było. Ostatecznie wybrałem Logitech G502 i jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, jest to kwestia przyzwyczajenia. Co z tego, ze teraz używam mysze z fingertip grip, (wszystko przez to, ze miałem mala mysz przez 8 lat) dostane inna, to się do innej przyzwyczaje. W tym przypadku to akurat najmniejszy problem. Najwazniejsze, myszka ma mi się podobać wizualnie i ma być dobra. Wiec, co powiecie o myszce Razer naga epic albo o rat 9 albo cos tego pokroju.

 

a co powiecie o tych?

 

Razer Ouroboros i Corsair Vengeance M95

Edytowane przez Rosak777
Link to post
Share on other sites

 

 

Co z tego, ze teraz używam mysze z fingertip grip, (wszystko przez to, ze miałem mala mysz przez 8 lat) dostane inna, to się do innej przyzwyczaje.

To po kiego grzyba w pierwszym poście piszesz, że musi być finger grip?!

 

 

ma być dobra

Czyli?

 

 

Razer naga epic

Naga miała tendencję to psucia się , rozmieszczenie bocznych przycisków uniemożliwia pewny chwyt.

 

 

rat 9

Strasznie ciężka, moim zdaniem tandetna. Trzymałem w dłoni RATA 7 i wykonanie jak na te pieniądze nie powala, przez te możliwości regulacji jest niewygodna. Do tego słaby sensor, dlatego nadają się do causalowego grania.

 

O Ourobosie nie będę się wypowiadał, jednak jestem jednego pewien, najlepszą myszką od Razera był i jest Deathadder.

 

Mam wrażenie, że kompletnie zignorowałeś moje propozycje...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie zignorowalem, poprostu nie podobaja mi sie pod wzgledem wygladu. Jedynie Steelseries Rival podoba mi sie jego prostota, ale troszke malo guzikow dodatkowych. 

 

Przy razer naga ale 2014, zmienili przyciski boczne na mechaniczne, co wydaje mi sie, ze stanowi troszke pewniejszy chwyt niz przy starszej wersji. Wiadomo, ze czowiek nie sciska z calych sil kciukiem myszke, aby miec pewniejszy chwyt gryzonia podczas grania.

Link to post
Share on other sites

Od siebie mogę polecić G700s, od roku na niej gram w WoT I BF4. Jestem zadowolony z tej myszy  dobrze leży w dłoni, nie za ciężka i nie za lekka. W pełni programowalna i mobilna, jedyny minus to slaby akumulatorek w zestawie. U mnie za dużo było tych kabli, dlatego zdecydowalem się na tę mysz  plus pad bezprzewodowy.

 

ps. w przyszłości jeszcze słuchawki, bo też ten kabel denerwuje.

Edytowane przez grabekxxx
Link to post
Share on other sites

Od siebie mogę polecić G700s, od roku na niej gram w WoT I BF4. Jestem zadowolony z tej myszy  dobrze leży w dłoni, nie za ciężka i nie za lekka. W pełni programowalna i mobilna, jedyny minus to slaby akumulatorek w zestawie. U mnie za dużo było tych kabli, dlatego zdecydowalem się na tę mysz  plus pad bezprzewodowy.

 

ps. w przyszłości jeszcze słuchawki, bo też ten kabel denerwuje.

pad wiadomo, rowniez posiadam od xboxa, powiedz mi czesto ladujesz myszkle?

Link to post
Share on other sites
troszke pewniejszy chwyt niz przy starszej wersji

 

Ciekawe z jakiego powodu mechaniki mają dać pewniejszy chwyt? 

 

 

 

beznadziejnie wyglada

 

Jprdl, to w takim razie po co w ogóle każesz się ludziom produkować, jeśli i tak pewnie wybierzesz tą, która Ci się będzie najbardziej podobała..

 

Założę się, że jakbyś miał mychę z pwm3310 i jakimś gównianym sensorem bloody, to i tak byś różnicy nie odczuł i mówił, że masz najlepszą myszkę na świecie, bo Ci się podoba...

Edytowane przez misiek06
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

razer naga epic

Oplułem monitor %-) 2 sztuki tego miałem i obie padły po około pół roku na tą samą dolegliwość - dwuklik.

Teraz tłukę o wiele tańszego Logitecha G300 i nie mam z nim problemu.

 

 

Ogólnie odnoszę wrażenie, że autor nie chce porządnej myszy, a chce wyrób, który będzie miał nawalone niepotrzebnych gówien, którymi i tak przestanie się bawić po tygodniu posiadania myszy... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oj tam chlopak chce miec wybor:)))

Z tych co sie bawilem to ta jest jeszcze naprawde fajna: Corsair Vengeance M65, ale jak dla mnie to G502 jest jednak wygodniejsza....

 

A jesli chodzi o wyglad to moze cos takiego?

 

http://bbsimg.ngfiles.com/1/10072000/ngbbs44efc139e5492.jpg

Link to post
Share on other sites

Oj tam chlopak chce miec wybor:)))

Z tych co sie bawilem to ta jest jeszcze naprawde fajna: Corsair Vengeance M65, ale jak dla mnie to G502 jest jednak wygodniejsza....

 

A jesli chodzi o wyglad to moze cos takiego?

 

http://bbsimg.ngfiles.com/1/10072000/ngbbs44efc139e5492.jpg

dobre :D

 

Temat do zamkniecia, wybralem juz myszke, dzieki za pomoc, wybaczcie za moje dziwne podejscie, ale lubie drogie gadzety ;p

Link to post
Share on other sites

2 pytanka:

 

1. Co sadzicie o wyrobach marki Razer?

2. Czy myszki bez ogona, sa w jakims stopniu slabsze, gorsze? jesli chodzi o no nie wiem czulosc? przycinaja bo nie zalapie? co kolwiek (lubie porzadek na biurku dlatego min. mysle o bezprzedowowej)

 

1. Niektóre produkty są dobre. Typu ich myszki Razer DA 2013 czy podkładki z serii goliathus, ale są też produkty, które miewają często problemy z funkcjonalnością i się po prostu nad wyraz psują.

 

2. Zawsze myszka przewodowa będzie szybsza / miała lepszą reakcję od tej wireless

 

3. Mionix to bezkonkurencyjna jakość myszek, jesli dysponujesz takim budżetem. Sam miałem wiele myszek, i mogę Ci powiedzieć że to cudo wyprzedza jakąkolwiek myszkę pod względem wydajności i jakości.

 

Niedługo ma ona być sprowadzona ( w tym miesiącu ) i będzie dostępna na allegro przez jeden sklep, ich cena będzie wynosiła ok. 350zł.

 

Przez ich główną stronę mionixu można ją kupić za 80 euro. (paypal, karta)

Link to post
Share on other sites

czy ten sklep?

 

http://allegro.pl/mysz-mionix-avior-8200-i4604491638.html

 

a wybralem mionixa, tylko dzis zauwazylem, ze mozna juz na allegro kupic

 

Tak, to mionix. Akurat wersja 8200 to wersja laserowa.

 

Mionix 7000 to wersja optyczna.

 

Jak kto woli, optyki są jednak bardziej precyzyjne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...