Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

§  Budżet: 400 +/-

§  Jakiej myszki obecnie używasz: a4tech x-718F

§  Jaką masz obecnie podkładkę: stellseries z materialu

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800-1000 (ogolnie nie uzywam wyzszych)

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ok 10 cm 

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): wszystko oprocz strategi i wyscigowek

§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 glowne + 2 boczne kolo kciuka

§  Chwyt: fingertip grip

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 14cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: bo ma z 8 lat i juz scroll niedomaga

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Liczy sie wyglad, mozliwosc zmieniania kolorow oswietlenia roznych czesci myszki. Kolejnym mile widzianym atutem mogloby byc mozliwosc uzywania myszki na przewodzie lub tez bez i najwazniejsze wygoda.

 

Pytanko: czy myszka bez kabla, nie jest wygodniejsza? wiem, ze teraz robia takie kable, do myszek, ze sa nie odczuwalne, ale jednak, wydaje mi sie, ze czlowiek powinien miec odczucie, ze owego kabla nie ma.

Link to post
Share on other sites

 

 

Pytanko: czy myszka bez kabla, nie jest wygodniejsza? wiem, ze teraz robia takie kable, do myszek, ze sa nie odczuwalne, ale jednak, wydaje mi sie, ze czlowiek powinien miec odczucie, ze owego kabla nie ma.

Jak dobrze podkleisz kabel, albo zastosujesz mouse bungee to można zapomnieć, ze mysz ma kabel, szczególnie przy twoich 10cm/360, bo za dużo myszką nie machasz.

 

Jeżeli chciałbyś mysz bez kabla to pozostaje tylko Logitech G700.

 

Jeśli chcesz bezkompromisowej jakości wykonania sprowadź Mionix Avior 7000.

Pozostałe propozycje to:

Logitech G9x

Steelseries Rival

Roccat Pure Optical 

Link to post
Share on other sites

Jak dobrze podkleisz kabel, albo zastosujesz mouse bungee to można zapomnieć, ze mysz ma kabel, szczególnie przy twoich 10cm/360, bo za dużo myszką nie machasz.

 

Jeżeli chciałbyś mysz bez kabla to pozostaje tylko Logitech G700.

 

Jeśli chcesz bezkompromisowej jakości wykonania sprowadź Mionix Avior 7000.

Pozostałe propozycje to:

Logitech G9x

Steelseries Rival

Roccat Pure Optical 

Co do kabla to mi się zdaję, że jest odwrotnie im niższa czułość tym mouse bungee mniej potrzebne. Musisz mieć więcej kabla przy niższej czułości więc i tak kabel jeździ po stole/podkładce, lecz nie jest to odczuwalne.

Link to post
Share on other sites

2 pytanka:

 

1. Co sadzicie o wyrobach marki Razer?

2. Czy myszki bez ogona, sa w jakims stopniu slabsze, gorsze? jesli chodzi o no nie wiem czulosc? przycinaja bo nie zalapie? co kolwiek (lubie porzadek na biurku dlatego min. mysle o bezprzedowowej)

Edytowane przez Rosak777
Link to post
Share on other sites

2 pytanka:

 

1. Co sadzicie o wyrobach marki Razer?

2. Czy myszki bez ogona, sa w jakims stopniu slabsze, gorsze? jesli chodzi o no nie wiem czulosc? przycinaja bo nie zalapie? co kolwiek (lubie porzadek na biurku dlatego min. mysle o bezprzedowowej)

Większość jest zawyżona cenowo i jakościowo nie najlepiej, jedynie Razer Deathadder jest dobry, Razer Goliathus tęż, może jeszcze Abyssus.

Link to post
Share on other sites

Pytanko: czy myszka bez kabla, nie jest wygodniejsza? wiem, ze teraz robia takie kable, do myszek, ze sa nie odczuwalne, ale jednak, wydaje mi sie, ze czlowiek powinien miec odczucie, ze owego kabla nie ma.

 

1. Myszki bezprzewodowe w porównaniu do większości gryzoni z kablem to cegły.

2. W myszce przewodowej nie padną baterie.

3. Umiejętnie poprowadzisz kabel i nie czujesz, że w ogóle istnieje.

Link to post
Share on other sites

 

 

Co do kabla to mi się zdaję, że jest odwrotnie im niższa czułość tym mouse bungee mniej potrzebne

Bardziej chodziło mi o to, że jeśli mało ruszasz myszką to możesz kabel tak naciągnąć na mouse bungee, że będzie cały czas wisiał w powietrzu.

U mnie przy 30cm/360 musi już trochę obcierać, ale i tak stawia mniejszy opór niż bez.

Link to post
Share on other sites

Roccat XTD masz wykonany solidnie, Nowy laserowy sensor Pro-Aim R3, wyposarzona w 8200DPI, wykrywacz powierzchni, 4 odwazniki 5g, wbudowana pamiec co pozwala na zapiswanie cfg :) bardzo dopra dla graczy CS:go i innych FPS:) zreszta nie bede ci pisal no chyba ze grasz w Maincrafta:)

 

http://www.roccat.org/Products/Gaming-Mice/ROCCAT-Kone-XTD/

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

To skomentuj, żeby się nie potwierdziły moje słowa.

Mialem pochodzila miesiac walczylem 2 razy z gwarancja, znajomy ma walczy z gwarancja:) to tylko moja osobista opinia lecz gram duzo w cs jedni polecaja jedni nie:) Poprostu ja sie zawiodlem wiec nie polecam ale tak jak wspomnialem tylko moja opinia:)

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu, że XTD to laser, a te nie wą najlepsze pod CSa.

 

Inna sprawa, że nie poleca się (i vice versa) sprzętu "bo firma". Wadliwe sztuki zdarzają się każdemu producentowi.

zgadza sie chodz laser jest rownie dobry jak optyk tylko trzeba dbac o czystkosc podkladki bo maly okruszek i du*a:)

Link to post
Share on other sites

Na jakim DPI grasz?

ja ciagle na myszce mam ustawione 1000 ;p

Ja od jakiegoś czasu jestem zadowolony z tego bezprzewodowego razera:

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/8541368

Niewysoka cena - 250 zł.

Przynajmniej jak na taką dobrą jakość wykonania.

Ma niezłą czułość - wcześniej korzystałem z myszy z kablem jednak bezprzewodowa jest dla mnie wygodniejsza.

tez sie zastanawialem nad ta myszka, co sadzicie o niej?

idzie zwariowac przy tak ogromnym wyborze myszek

Link to post
Share on other sites
Nowy laserowy sensor Pro-Aim R3, wyposarzona w 8200DPI, wykrywacz powierzchni

Brzmi jak bełkot sprzedawcy :rotfl:

 

 

 

 

Niewysoka cena - 250 zł.

To jest wysoka cena, przecież ta mysz nie różni się niczym od tanich gryzoni, już lepiej kupić jakiegoś a4tech'a (R3 / R7).

Do tego jest strasznie mała, nie będzie wygodna do fingera przy dużej łapie...

Na deser zostaje bardzo słaby sensor.

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Mialem pochodzila miesiac walczylem 2 razy z gwarancja, znajomy ma walczy z gwarancja:) to tylko moja osobista opinia lecz gram duzo w cs jedni polecaja jedni nie:) Poprostu ja sie zawiodlem wiec nie polecam ale tak jak wspomnialem tylko moja opinia:)

Jaką myszkę od steelseries miałeś?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...