Skocz do zawartości

Benchmark Warriors Gaming Community - temat informacyjny


Recommended Posts

Witajcie drodzy użytkownicy.

Stało się- z dniem 30.08.14 dzięki wspólnej inicjatywie - mojej oraz użytkowników lukyeti, gtr76, BIGPUN swoją działalność rozpoczął oficjalny forumowy klan World of Tanks- [bMKW] Benchmark Warriors. Rozwijamy się powoli ale nie od razu Rzym zbudowano ;) Ewentualne aplikacje przyjmujemy pod tym adresem.

To nie koniec niespodzianek bowiem klan World of Tanks stanowi jedynie podwaliny do autorskiego projektu zakładającego ogólno forumową społeczność graczy zgromadzoną pod szyldem [bMKW]. W tym miejscu składam podziękowania dla administracji za aprobatę oraz wsparcie okazane w drodze tworzenia tego projektu.

 

W tej chwili zbyt wcześnie mówić o tym, czy idea ta odniesie sukces, wierzę, że tak. Mimo wszystko od czegoś trzeba zacząć, mam nadzieję, że wspólnymi siłami zbudujemy nie tylko liczne ale i zgrane grono klanowiczów godnie reprezentujących barwy forum na wirtualnych polach bitew czy boiskach. Wszak czy jest coś lepszego od wspólnej, dobrej zabawy? Pod jakąkolwiek postacią? Nie sądzę :)

Naturalnie o wszelkich zmianach, zrobionych kolejnych krokach, drogach rozwoju, czy przede wszystkim powstaniu nowych, zgranych dywizji skupiających graczy innych tytułów będę informował w tym temacie.

 

A wy drodzy userzy- trzymajcie kciuki bo naprawde warto!

 

Niechaj forum.benchmark.pl rośnie w glorii i chwale niesionej nie tylko przez was ale i przez (mam nadzieję stale rosnące) zastępy [bMKW]!

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi się to słuszną decyzją. Do tej pory zarówno portal jak i forum było miejscem neutralnym dla wszystkich bez względu na przynależność do jakiejkolwiek innej społeczności. Tego typu działanie według mnie może ograniczyć nieco ilość czytelników.

Link to post
Share on other sites

Czy ogólno forumowa grupa graczy, zjednoczona pod jednym szyldem zaburza neutralność społeczności? Wg mnie jest raczej wyróżnikiem in plus osób pragnących spędzać dobrze czas w forumowym gronie. oraz zjednaczajacym ich a nie dzielącym; ponadto przymusu nie ma- kto nie chce brać w tym udziału to nie bierze.

 

 

ograniczyć nieco ilość czytelników

Niby dlaczego? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wydaje mi się to słuszną decyzją. Do tej pory zarówno portal jak i forum było miejscem neutralnym dla wszystkich bez względu na przynależność do jakiejkolwiek innej społeczności. Tego typu działanie według mnie może ograniczyć nieco ilość czytelników.
 

 

Tu masz aplikację: http://forum.benchmark.pl/topic/144124-aplikacje-do-benchmark-warriors-bmkw-dywizja-world-of-tanks/
Wtedy ten dział będzie otwarty. Proponuję także, większy dział w forum :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Stało się- do BMKW dołączyła sekcja Battlefield. To kolejny krok do rozwoju naszego Gaming Community. Aplikować możecie tutaj. Brawa i podziękowania dla classicgamer2 za to, że podjął się tego niełatwego zadania :) Mam nadzieje, że wkrótce powstaną kolejne- liczne i aktywne dywizje :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...