Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sony XPERIA Z1 - problem z połączeniem z komputerem

sony xperia xperia z1 z1 sony xperia z1 połączenie komputer problem konfiguracja.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paweto

Paweto
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:34

Witam 

Od czasu zakupu smartfona Sony XPERIA Z1 mam problem z połączeniem telefonu do komputera. Przez kabel... wyświetla mi się oczywiście połączenie w folderze Mój komputer. Wchodzę w Sony XPERIA Z1, podpisane jako urządzenie mobilne. Po wejściu mam dwie opcje: folder Karta SD i Karta Pamięci. Kiedy kliknę w jakąkolwiek z nich, komputer chwilę ładuje ten folder, a następnie się zacina i muszę przez Menedżera Zadań to wyłączyć. Tak samo z konfiguracją sieci telefonu i komputera... gdy już jest ostatni moment, ostatni przycisk konfiguracji, po kliknięciu komputer się zawiesza i koniec. Proszę o pomoc. 

• 0

#2 pir4nia

pir4nia
  • Gaduła

• 265 postów
  • Miejscowość:Ruda Śląska

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:07

Masz zainstalowane stery na PC? Przy pierwszym polaczenia powinno wyskoczyc czy chcesz zainstalowac oprogramowanie, a jezeli nie to zainstaluj i sprobuj przez Sony PC Suite.

• 0

#3 Paweto

Paweto
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 19:07

Właśnie nie mam zainstalowanych żadnych sterowników, a jak wpisuję to hasło w google, to wyskakują mi setki różnych "driverów" połączonych z telefonem xperia z1 do ściągnięcia. Krótko mówiąc nie wiem co ściągnąć.

• 0

#4 vicodin

vicodin
  • Maniak

• 2578 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 11 wrzesień 2014 - 22:16

Pobierz to http://developer.son...6-c6943-driver/
  • 0

Spoiler

#5 Paweto

Paweto
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 11:13

Dzięki wielkie za pomoc! ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sony, xperia, xperia z1, z1, sony xperia z1, połączenie, komputer, problem, konfiguracja.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych