Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartfon z dual-sim do ok. 600zł

dualsim smartfon

Najlepsza odpowiedź Ravir, 10 wrzesień 2014 - 20:26

Lumia 630 - szybka, wydajna, wsparcie do 2016 roku. WP 8.1 jest bardzo łatwy, intuicyjny i prosty w obsłudze. Dual SIM w Lumii działa bardzo dobrze.

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 m4dnezz

m4dnezz
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 15:43

Witam!

Szukam w miarę wydajnego smartfona (rzecz jasna w granicach skromnego budżetu) z obsługą dualsim. Telefonu będę użytkował głównie do słuchania muzyki (w tym z Soundcloud'a i Spotify) i buszowania w internetach, gram sporadycznie i to zazwyczaj w jakieś popierdółki. Od urządzenia wymagam przede wszystkim sprawności i wydajności, chciałbym żeby urządzenie dzielnie posłużyło mi tak na oko przynajmniej ze 2 latka. Komfort użytkowania i ergonomia telefonu to dla mnie priorytet. Od razu zaznaczam że w grę nie wchodzą chińczyki wszelakiej maści (Prestigio, Pentagram, Alcatel itp. też odpada). Byłem posiadaczem Lenovo A850 przez dokładnie jeden miesiąc (jeśli doliczyć czas transportu to przez nawet przez dwa, hura) po czym urządzenie bezczelnie odmówiło współpracy i zdechło.

Miałem na oku kilka modeli:

-Sony Xperia M

-Nokia Lumia 630

-Samsung Galaxy Grand Neo

-Motorola Moto E

Użytkownik m4dnezz edytował ten post 10 wrzesień 2014 - 16:04

• 0

#2 Ravir

Ravir
  • Nowa jednostka chorobowa : Zespół Maciarewicza

• 3290 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:26   Najlepsza odpowiedź

Lumia 630 - szybka, wydajna, wsparcie do 2016 roku. WP 8.1 jest bardzo łatwy, intuicyjny i prosty w obsłudze. Dual SIM w Lumii działa bardzo dobrze.

• 0

Dell Venue 11 Pro 7130 - Nokia Lumia 920 - Nokia Lumia 720

#3 Berlinek

Berlinek
  • Gaduła

• 394 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 05:43

Heh. Temat jak dla mnie ponieważ sam ostatnio kupowałem telefon dual sim. Zrobiłem sobie pewne rozeznanie i w koncu stanęło na tym Alcatelu:

http://www.skapiec.p...00/comp/6179426

za 550 dostaniesz w sklepach euro.

Sony Xperia M na słaby aparat i parametry

A Samsung ma dość kiepską rozdzielczość

Co do tego Alcatela to jestem zadowolony. Chodzi szybko jak strzała. Porządnie wykonany oraz bardzo dobrej jakości aparat.

Bateria trzyma tak dzień, dwa ale to norma jeśli się często bawisz internetem.

• 0

#4 Ravir

Ravir
  • Nowa jednostka chorobowa : Zespół Maciarewicza

• 3290 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 06:10

W życiu nie uwierzę, że dwurdzeniowy MediaTek działa jak strzała - nie ma mowy :) - znajomy ma tego Alcatel'a i klnie na niego. Zacinki, lagowanie, problemy z Dual SIM - do tego nie może się doczekać na nową wersję softu - i z tego co piszą na forach to raczej się nie doczeka :)

• 0

Dell Venue 11 Pro 7130 - Nokia Lumia 920 - Nokia Lumia 720

#5 m4dnezz

m4dnezz
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 10:09

Po przestudiowaniu tego i owego zdecydowałem się na Nokie. Zobaczymy co ten WP8.1 jest warty.

Dzięki za pomoc.

Temat uważam za zamknięty. ;]

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dualsim, smartfon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych