Skocz do zawartości

Smartfon z dual-sim do ok. 600zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Ravir,

Recommended Posts

Witam!

 

Szukam w miarę wydajnego smartfona (rzecz jasna w granicach skromnego budżetu) z obsługą dualsim. Telefonu będę użytkował głównie do słuchania muzyki (w tym z Soundcloud'a i Spotify) i buszowania w internetach, gram sporadycznie i to zazwyczaj w jakieś popierdółki. Od urządzenia wymagam przede wszystkim sprawności i wydajności, chciałbym żeby urządzenie dzielnie posłużyło mi tak na oko przynajmniej ze 2 latka. Komfort użytkowania i ergonomia telefonu to dla mnie priorytet. Od razu zaznaczam że w grę nie wchodzą chińczyki wszelakiej maści (Prestigio, Pentagram, Alcatel itp. też odpada). Byłem posiadaczem Lenovo A850 przez dokładnie jeden miesiąc (jeśli doliczyć czas transportu to przez nawet przez dwa, hura) po czym urządzenie bezczelnie odmówiło współpracy i zdechło.

 

Miałem na oku kilka modeli:

-Sony Xperia M

-Nokia Lumia 630

-Samsung Galaxy Grand Neo

-Motorola Moto E

Edytowane przez m4dnezz
Link to post
Share on other sites

Heh. Temat jak dla mnie ponieważ sam ostatnio kupowałem telefon dual sim. Zrobiłem sobie pewne rozeznanie i w koncu stanęło na tym Alcatelu:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6179426

za 550 dostaniesz w sklepach euro.

Sony Xperia M na słaby aparat i parametry

A Samsung ma dość kiepską rozdzielczość

Co do tego Alcatela to jestem zadowolony. Chodzi szybko jak strzała. Porządnie wykonany oraz bardzo dobrej jakości aparat.

Bateria trzyma tak dzień, dwa ale to norma jeśli się często bawisz internetem.

Link to post
Share on other sites

W życiu nie uwierzę, że dwurdzeniowy MediaTek działa jak strzała - nie ma mowy :) - znajomy ma tego Alcatel'a i klnie na niego. Zacinki, lagowanie, problemy z Dual SIM - do tego nie może się doczekać na nową wersję softu - i z tego co piszą na forach to raczej się nie doczeka :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...