Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Touchpad do laptopa

Touchpad laptop myszka kontroler logitech

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Melocrafty

Melocrafty
  • Bywalec

• 117 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 08:09

Witam poszukuje jakiegoś wygodnego Touchpad'a do laptopa bo mi się zajechał poprzedni.Jak patrzyłem nie ma tego zbyt dużo ale znalazłem takie coś:

http://www.skapiec.p...52/comp/5567071

Użytkownik Melocrafty edytował ten post 09 wrzesień 2014 - 08:09

• 0

#2 Szczurle

Szczurle
  • Amator

• 54 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 17:23

Drogi kolego ja na twoim miejscu nie dawał bym tyle kasy za GŁUPI touchpad ale to jest tylko twoja sprawa .ten co podałeś wydaje się nawet niezły ale no nie oszukujmy się bardzo drogi. nie lepiej kupić w to miejsce myszkę za o wile mniejsze pieniądze .?? Na rynku tych touchpadów jest naprawdę bardzo mało.

• 0

#3 Melocrafty

Melocrafty
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 117 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 17:51

chyba że a jak tak to co byś mi polecił coś dobrego bezprzewodowego i ewentualnie jakąś podkładke do tego.Touchpada chciałem kupić ze wzgledu na to że na stole gdzie mam lapka mam coś w stylu nakrycia i myszka po tym nie chodzi,dlatego chciałem touchpada.

Użytkownik Melocrafty edytował ten post 09 wrzesień 2014 - 17:52

• 0

#4 Szczurle

Szczurle
  • Amator

• 54 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:16

Ok coś się zaradzi ale na sam początek powiedz ile możesz wydać kasy na tego gryzonia i podkładkę.

• 0

#5 Melocrafty

Melocrafty
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 117 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 16:10

nie chciałem dużo tak do 250 max

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Touchpad, laptop, myszka, kontroler, logitech

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych