Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Chciał bym złożyć mały zestaw do kina domowego.

Skład:

 

TV (min 55cali myślę o LG LB 620) albo projektor nie wiem ile one potrzebują miejsca bo pokój ma około 3-4 m szerokości.

 

zestaw kina domowego, z tym że to bardzo luźne pojęcie, mam głośniki od starego kina domowego, nie są jakieś super. ale chodzi mi tylko o w miare efekt dobry bo mam słuchawki senki HD 518 i asusa xonara dx więc wiem co to dobry dźwięk i nie łudzę się na coś podobnego nawet.  Głośniki mają kabelki jak to głośniki czerwony i czarny (nie wiem jak się to nazywa fachowo) ale kino dosyć stare i nie ma opcji żeby zostało bo nie odtwarza dysku twardego. 

 

Może używka ps3 albo xbox w sumie ps3 są nowe nawet tanie za 500-600 można dostać, i jakoś z tego zrobić centrum kina domowego. tylko czy da się podczepić głośniki od kina bez żadnego amplitunera? albo może lepiej kupić jakieś porządne głośniki 5.1 czy 7.1 do komputera i kombinować podczepić pod xonara. 

 

Jestem bardzo wolny na sugestie i pomysły. Chcę mieć tylko zbliżone warunki do kinowych i może tą plejke :D

Link to post
Share on other sites

Widziałem oferty ps3 za 300 zł, ciekawe czy to coś warte jest. Kurcze ale oferta, tylko 5 godzin do końca. LB6200 kupisz gdzieś jeszcze? Podobną cenę powinien mieć też LB650, zależy jaki budżet masz na TV. np 55 calowy LB5610 jest bez smart TV i jest tańszy.

 oo to fajnie że jest bez smart, nie potrzebuje takich pierdół, po to mi PS3 :D wyjdzie to i tak lepiej niż te opcje smart, zależy mi na przekątnej i może właśnie na matrycy IPS w tych LB 

Link to post
Share on other sites

No to spoko, a ten 5610 ma podświetlenie fullled, zapomniałem napisać. To duży plus dla matrycy IPS. Ale wiesz, smart tv to zawsze jest jakaś alternatywa do grania. Ile gier masz na konsoli? Trzeba kupować. Ewentualnie jest jeszcze trzecia alternatywa, podłączenie przez MHL, np smartfona.

Link to post
Share on other sites

No to spoko, a ten 5610 ma podświetlenie fullled, zapomniałem napisać. To duży plus dla matrycy IPS. Ale wiesz, smart tv to zawsze jest jakaś alternatywa do grania. Ile gier masz na konsoli? Trzeba kupować. Ewentualnie jest jeszcze trzecia alternatywa, podłączenie przez MHL, np smartfona.

Widzę, że 5610 już za 2500zł można dostać :) spora zaleta, ten 620 różni się ceną o 300zł i 3D chyba tylko, muszę pomyśleć czy jest mi to potrzebne do życia czy lepiej te 300 inaczej wydać. A jeszcze takie pytanie mnie naszło, czy z tego mojego kina (niestety tylko wyjście Euro....) da się jakoś zrobić dźwięk 5.1 do ps3?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...