Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejka wszystkim , szukam obudowy pod chłodzenie Coolermaster 280L Nepton do tak 400 pln

płyta jest wielkości mATX

moją uwagę przykuła na razie silentiumpc x90 aquarius pure Black

czy to dobry wybór? A może jakieś inne propozycje

Link to post
Share on other sites

 

 

silentiumpc x90 aquarius pure Black

Nie bierz nic od SPC

 

 

Moje propozycje

ARC MIDI R2

Define R4

 

Define jest wygłuszana a ARC jest bardziej na ofliltrowanie i przeplyw powietrza.

różnica w temperaturach nie jest duża :)

Obie solidne obudowy robione z głową 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mrozinho dla mnie nie ma znaczenia czy to będzie meshowa czy wyciszona chodzi o to chłodzenie. Aby było zamontowane nad płytą główną. Czytałem test tego aquariusa i ma pochlebne recenzje , a wasze propozycje są niezłe ale czy chłodnica wejdzie na górę?

Link to post
Share on other sites

 

 

Czytałem test tego aquariusa i ma pochlebne recenzje

SPC u recenzentów "Witam, to tak jak poprzednio z m40 i x80 - tu macie kopertę i dajcie jakieś odznaczenia"

 

SPC jest niskiej jakości, a aquarius giba się jak garaleta.

plastik fantastik.

 

Jak SPC to z przymrużeniem oka - Chłodzenie CPU.

Tego się nie da spartolić.

Ale oczywiście wentylatory tak.

Link to post
Share on other sites

 

Bez przesady każdej firmie zdarzają się lepsze i gorsze konstrukcje, oczywiście nie zaprzeczę że są to produkty niskiej jakości ale moim zdaniem nie bez powodu jest taka ilość pozytywnych komentów. Z tego co wiem bardzo podobne budy produkuje azjatycka firma Sama a jak wiadomo tanie produkty chińskie mają sporo rozbieżność jakościową i trafić można na fajna sztukę.

Co do bud do 400

To h440, enthoo pro, FD R4, FD 3500/2500, corsairy 400r i 500r Nie sprawdziłem czy wejdźe chłodzenie :/

 

Mrozinho - aha rozumiem. Myślałem że produkty "SPC" są konkurencyjne i że powód ich nie polecenia jest inny.

Edytowane przez Nezo01
Link to post
Share on other sites

 

 

ale moim zdaniem nie bez powodu jest taka ilość pozytywnych komentów.

No właśnie, Twoim zdaniem.

Ludzie wydający opinie w sklepach typu morele, brzoskwinie czy inne wiśnie w większości przypadków nie mają porównania do innych sprzętów. SPC charakteryzuje się tym, że w cenie "ich" produktów prawie zawsze można znaleźć produkty o dużo lepszej jakości. My na forum musimy tego pilnować.

Pomijam już fakt, że wspomniana X90 jest tak gibką obudową jakich mało, rama gnie się pod byle jakim naciskiem we wszystkie strony. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...