Skocz do zawartości

Zestaw do gier


Gość spryciarz11111

Recommended Posts

Gość spryciarz11111

red Witam.Czy ten zestawik będzie dobry do gier?

Płyta główna:Asus m2n68-am se2 Procesor:Amd phenom 2 x3 720(3rdzenie po 2,8ghz) Ramy:2kości po 2gb ddr2/800mhz Karta graficzna:nvidia gigabyte 9600 gt 512 gddr3 256bit proc graficzny 700mhz Dysk:500gb Zasilacz:ocz stealthxstream 500w system:windows 7 home premium oem 64bit :lol:

Link to post
Share on other sites

spryciarz11111 twój nick kłamie, ze spryciarzem nie masz nic wspólnego. Zestaw do kitu skonfigurowany, do nowszych gier się nie nadaje (dużo lepszym wyjściem byłoby kupienie słabszego proca i mocniejszej grafy). A tak na marginesie, to po co pytasz czy się nadaje skoro już go KUPIŁEŚ?

Link to post
Share on other sites

Najpierw kupujesz a potem się pytasz czy zestaw będzie dobry ?

Mogłeś napisać temat na forum z prośbą o złożenie zestawu do pewnej kwoty

to byś miał o wiele wydajniejszy sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Mega kiepski zestaw, i tyle w temacie. Kijowo dobrane wsio, trzeba było pytać wcześniej. Do gier jest przeciętny po prostu, szczególnie tych nowszych.

 

Proc do wymiany hahaha.Dobrze się czujesz ?Może tabletki jakieś na bóg główny ?Proca wczoraj kupiłem :lol:

Dobrze się czuje zapewne, 4 rdzenie mogłeś brać.

Link to post
Share on other sites

spryciarz jezeli najpierw sie pytasz, czy zestaw bedzie dobry to ci odpowiadamy : nie! pytamy, ile kasy na zestaw, to ci cos porzadnego złożymy, a ty sie pytasz, czy glowa nas nie boli, bo proca juz masz... jak dla mnie to jestes jak taki synek: http://www.youtube.com/watch?v=xtl0l5wlQrw jednym slowem zabic to malo...

Link to post
Share on other sites

4rdzenie to mamie kup .A może pochwalicie sie swoimi zestawami a sorry śmieciami może

 

Ok czyli mój komp jest do niczego chciałem się powiedzieć czy jest dobry

Ależ proszę uprzejmie...

Phenom II X4 965 3,40@4,00GHz

Gigabyte 790XT-USB3

2x 2GB DDR3 G.Skill 1600MHz CL9

HIS Radeon 5850 1G iCooler V Turbo

Corsair TX750W

 

4rdzenie to mamie kup .A może pochwalicie sie swoimi zestawami a sorry śmieciami może

 

Ok czyli mój komp jest do niczego chciałem się powiedzieć czy jest dobry

Moja mama ma Phenoma II X6 1055T, a to jest 6 rdzeni ;/ :wariat:

 

Do benchmarkowców: Wybaczcie to, ale typek jest tak bezczelny. Prosi nas o obiektywną opinię, a potem obraża. Dobijmy go kozackimi configami :hahaha: To tak z lekkim dystansem.

 

A teraz chwila powagi. Z tego komputera dobry wydaje się być tylko zasilacz. Kiego wała ładowałeś się w DDR2 i prawie archaicznego GF 9600 GT (kilkakrotnie słabszego od dzisiejszych kart ze średniej półki). Ogólnie komputer jest dobry pod warunkiem że kosztował kilkaset złotych, w co wątpię i oczywiście jeśli planujesz na nim jedynie prace biurowe (pakiet Office, internet). Do nowoczesnych gier nie nadaje się zupełnie.

Link to post
Share on other sites

skoro tak :wariat:

Procesor: AMD Athlon II X3 445 /3.1GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/ 325 zł

Płyta główna: MSI 770-G45 /AMD 770, DDR3-1600/ 259 zł

Pamięć RAM: GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 339 zł

Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 165 zł

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 460 OC 1GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/mHDMI 830 zł

Zasilacz: OCZ StealthXStream2 500W 245 zł

System Operacyjny: Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit PL 395 zł

skoro tak :hahaha: ja bym sie nawet spieral co do zasilacza :menda: wole ModXStream

My staralismy się byc mili, ale nie jestesmy blondynka po studiach i przyjazni miedzy nami nie bedzie :) tekst mojego nauczyciela :)

Link to post
Share on other sites

Proc do wymiany hahaha.Dobrze się czujesz ?Może tabletki jakieś na bóg główny ?Proca wczoraj kupiłem :hahaha:

ogaranij trochę dzieciaku

 

Drzewo97, ci fajny zestaw złożył a jak się nie podoba to sobie sam złóż jak jesteś taki "sprytny" i zwinny :wariat:

Link to post
Share on other sites

4rdzenie to mamie kup .A może pochwalicie sie swoimi zestawami a sorry śmieciami może

Amd Athlon II X3 435 2,9GHz

AsRock N68C-S UCC

2GB DDR3 Goodram

XFX Radeon HD4850 512MB DDR3 256bit

Seagate Barracuda 7200.11 500GB

Chieftec GPS400AA-101A

 

Może nie taki dobry ale w Shifta Dirta 2 gram na Max Detale

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...