Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam ;)

chcialbym was prosic w pomoc w znalezieniu tabletu z androidem ktory bedzie mi sluzyc do przegladania neta, ogladania streamow i filmow

wymagania

braku zacinania podczas pracy tj jak wlacze film/stream nie chcialbym zeby scinalo (ofc cudow nie wymagam)

1gb ram

rozsadna bateria

wifi

czytelny ekran

 

inne dodatki jak 3g czy gps nie sa mi zupelnie potrzebne

 

zastanawiam sie nad SAMSUNG GALAXY TAB 3 LTE 8GB SM-T110 - 7'', takiego mozna dostac za 300zl ale ma sporo bajerow ktore nie sa mi potrzebne wiec moze jest cos co brak dodatkow zastapi dodatkowa wydajnoscia

Link to post
Share on other sites

Prestigio Multipad 7.0 Ultra Duo - dostaniesz używkę za około 220zł, prawdopodobnie z gwarancją - sam sprzedałem ostatnio taki za 200zł z powodu, że leżał zbędny w domu od dłuższego czasu.

 

Powiem o nim tak - ekran - HD w tej cenie, nawet do 500zł nie dostaniesz w żadnym tablecie lepszego ekranu. Wspomniany przez Ciebie Samsung ma beznadziejny obraz - wyblakły z widocznymi pikselami.

 

Prestigio "siedzi" w metalowej obudowie - solidnie wykonany.

 

1GB RAM, dwa rdzenie, 8GB wbudowanej pamięci.

 

Jedyną bolączką jest trochę słabszy niż normalnie zasięg wifi - wina w metalowej obudowie, która nieco ekranuje.

 

Brak bluetooth oraz 3G.

 

Znacznie lepszy niż wspomniany Samsung, w którym płacisz głównie za markę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Osobiście nie kupowałbym żadnych tabletów takich marek jak Prestigo, Manta i inne ....

Niestety ale wykonanie jest bardzo słabe w porównaniu do tych bardziej znanych. WIem co piszę ponieważ już sam się kiedyś przemęczyłem z takim tanim chińczykiem ( żona również).

300 zł to niestety niewiele na tablet. Postawiłbym na ten Lenovo:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/10363247

Dopłacisz te 30 zł ale będziesz miał całkiem przyzwoity sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie kupowałbym żadnych tabletów takich marek jak Prestigo, Manta i inne ....

Niestety ale wykonanie jest bardzo słabe w porównaniu do tych bardziej znanych. WIem co piszę ponieważ już sam się kiedyś przemęczyłem z takim tanim chińczykiem ( żona również).

300 zł to niestety niewiele na tablet. Postawiłbym na ten Lenovo:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/10363247

Dopłacisz te 30 zł ale będziesz miał całkiem przyzwoity sprzęt.

Po pierwsze - wymieniony przeze mnie Prestigio jest wykonany bardzo dobrze - kto miał w ręku ten wie.

Po drugie - wymieniony przez Berlinka Lenovo jest bardzo dobrą propozycją. Nie wiem na jakim poziomie jest jego wykonanie, ale konfiguracja jest bardzo dobra. Ekran również HD, co uważam za bardzo ważne przy wyborze tabletu, do tego masz bluetooth i GPS.

Sam sobie wmawiałem, że bluetooth nie będzie mi potrzebny, ale gdybym w moim byłym tablecie miał ten moduł, na pewno nie sprzedałbym go - zakupiłem do amplitunera adapter audio bluetooth i teraz tablet służyłby mi jako player.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...