Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Z racji faktu że powoli muszę się przesiąść na jakiś większy monitor, do tej pory wybrałem sobie http://www.komputronik.pl/product/203079/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/27_Dell_S2740L.html

ten własnie model. Z racji faktu że mimo wszystko dość słabo się na tym znam, a informacje z faqu, jak mi się wydają potwierdzają wybór, to postanowiłem zapytać.

 

Niestety realnego doświadczenia z różnymi typami matryc nie mam, ale wydaje mi się, że ta będzie lepszą opcją - mianowicie: poszukuję monitora do głównie do gier i oglądania filmów, okazyjnie kilkunastogodzinnej pracy nad jakimś dokumentem.

Wcześniej polecono mi jeszcze
http://www.x-kom.pl/p/159634-monitor-lcd-led-27-iiyama-prolite-x2783hsu.html ale polecony mi został w salonie komputroniku, co, jak do tej pory miałem możliwość doświadczyć najczęściej jest wybraniem pierwszego monitora danego rozmiaru z listy sklepu internetowego.

 

W każdym razie pytanie brzmi następująco - czy ów dell którego sobie wybrałem, za daną cenę jest trafnym wyborem ?Jak mówiłem, grafikiem nie jestem, zastosowania czysto domowe/biurowe, sam monitor wydaje się też mieć regulację, a zależałoby mi żeby kąt patrzenia ustawić sobie na zasadzie od góry, więc monitor lekko pochylony do tyłu, domyślam się że obrotowość która jest tam podana na to pozwoli.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

eski są be, bo mają lusterko zamiast panelu, P2714H ma łagodny mat i ogólnie niezła konstrukcja, nie licząc PWM, ale w jako tako ludzkich częstotliwościach, nie powinien dawać w czapę, ale dla pewności sprawdź czy migotanie ci nie przeszkadza, bo jeśli tak poszukamy czegoś innego

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...