Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Nie no co Ty gadasz tylko ja sprzedałem za 390zł w ciągu 30 minut na allegro, powyżej 400zł nikt nie chciał wziąć. Więc trzeba trafić nieogarniętego jelenia. Powyżej 400zł jest po prostu nieopłacalnie za używkę.
Chłopie czy to ja sobie wymyśliłem na allegro że sprzedają za tyle??? sam widzisz ze ludzie kupują za ponad 400 zł.
Link to post
Share on other sites

nie ma co się sprzeczać, karta GTX 660 używana jest warta zależnie od wersji i dodatkowych bonusów jak gwarancja około 350-400 zł i to jest uczciwa cena, to że ludzie wystawiają za 500-550 a nawet gdzieś do 600 zł dochodziło to już wiadomo,prawie każdy chce jak najwięcej odzyskać kasy którą wsadził w karte, dał w dniu premiery za nią kafla to chce chociaż pół odzyskać licząc że trafi się niestety po imieniu nazwijmy to frajer który się na to natnie, jeśli ktoś jest uczciwy w 100% i nie patrzy opchnąć jak najdrożej to wystawia po rozsądnych cenach a na tym korzystają ludzie którzy wiedzą co chcą kupić, a przepłacą ci którzy nie orientują się absolutnie w cenach, poczytają reklame karty i bogaty opis jakieto cudo nie jest i ile za to dać trzeba i pyk do portfelika po 550 zl i trudno. tak działa wolny rynek, który na allegro funkcjonuje

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem (!!!) jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, a jeszcze nie zakupiłeś drugiej karty to sprzedaj tą i kup 2x 7950/7970, będziesz miał crossfire (odpowiednik sli) którego chcesz doświadczysz, a w dodatku karty podane przeze mnie mają 3gb pamięci, które już wystarczą do dzisiejszych gier. A w dodatku Twoja płyta oficjalnie wspiera crossfire. :)

Edytowane przez kaysindri
Link to post
Share on other sites

 

 

Moim zdaniem (!!!) jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, a jeszcze nie zakupiłeś drugiej karty to sprzedaj tą i kup 2x 7950/7970

 

Genialny pomysł ! Trzeba być niesamowicie rozgarniętym, żeby polecać CF z tak prądożernych kart na zasilaczu, który ma 552W na liniach 12V.

 

BRAWO! 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Hmm czyli odradzacie SLI i lepiej zakupic 1x uzywke r9 290 ? Myslalem ze zaoszczedze kupujac 2 karte a wydajnosc wzrosnie o 70% :) a propo upgradu mysle nad zakupem dysku SSD jaki polecicie 256 gb do tej plyty glownej (obsluga Sata II ?)? Teraz mam 2x500gb samsungi F3 polaczone w Raid0 i czy mi sie oplaca kupno dysku SSD, jesli tak to jak bardzo wzrosnie wydajnosc ?

Link to post
Share on other sites

nie ma co się sprzeczać, karta GTX 660 używana jest warta zależnie od wersji i dodatkowych bonusów jak gwarancja około 350-400 zł i to jest uczciwa cena, to że ludzie wystawiają za 500-550 a nawet gdzieś do 600 zł dochodziło to już wiadomo,prawie każdy chce jak najwięcej odzyskać kasy którą wsadził w karte, dał w dniu premiery za nią kafla to chce chociaż pół odzyskać licząc że trafi się niestety po imieniu nazwijmy to frajer który się na to natnie, jeśli ktoś jest uczciwy w 100% i nie patrzy opchnąć jak najdrożej to wystawia po rozsądnych cenach a na tym korzystają ludzie którzy wiedzą co chcą kupić, a przepłacą ci którzy nie orientują się absolutnie w cenach, poczytają reklame karty i bogaty opis jakieto cudo nie jest i ile za to dać trzeba i pyk do portfelika po 550 zl i trudno. tak działa wolny rynek, który na allegro funkcjonuje

Fenomenalnie ujęte :) Lepiej bym tego nie napisał.

dokładnie, ceny zaczynają się od 350, za 400 zeta można na gwarancji z lepszym chłodzeniem wyrwać, za 500 i wzwyż to trzeba być niezłym jeleniem, żeby się na ta kartę skusić (juz za ok 600 to gtx660Ti chodzi , a niewiele drożej można 670tkę capnąć)

Za 600 z wysyłką free to ja kupiłem GTX670  :o  :menda:

Link to post
Share on other sites

Dobry temat bo sam za ok. miesiac do dwoch chce sprzedac swojego GTX 660 i zamienic na r9 290, i myslalem nad cena teraz wiem ze w tym czasie najwiecej co za nai wyciagne to 400-450 ;c Ten radeon z aukcji od GB za 11xx zł nówka to juz po tej obnizce od AMD ? 

Link to post
Share on other sites

ja sprzedałem swoją msi gtx 660 za 500 zl z 1,5 roczną gwarancja, co wy porownujecie wykonanie tej karty za 380 zl gigabite do MSI jeszcze z brakiem pudelka ? może ludzie wolą dopłacić ? przyznam szczerze ze 450 zl za tą kartę od MSI to dobra cena, wystawiłem za 500 zl myślałem ze nie pójdzie a poszła w 20 min :)
ogólnie do kolegi też zamierzałem zrobić sli z 660 ale kolega za 700 zł ma r9 280 vapor x polecam poszukać albo 290 chociaż wiadomo będą to karty z koparek bitcoinów 

Link to post
Share on other sites

tylko napisałem, bo mity krążą o kartach pracujących jako koparki, że niby tak zarżnięte - inna sprawa, że karta na gwarancji też może być feralna - nie wiem jak tym dadulek, ale ja na pewno nie chciałbym karty, która zamiast siedzieć u mnie w kompie krążyłaby miesiącami od serwisu do serwisu - już wolałbym bez gwarancji, ale w pełni sprawną, niż jakiś "je******y" egzemplarz, 3- razy naprawiany w serwisie gwarancyjnym

Link to post
Share on other sites

ja raz miałem sytuację z płytą asusa, że prawie 3 miechy była poza moim kompem w serwisach, co z tego , że mi później nową dali , jak przez prawie 3 miechy nie mogłem nic na kompie robić i siedziałem na jakimś nędznym lapku -- dzięki, w 4 literach mam od tamtej pory zabawę w takie pierdy, teraz jak widzę, że jakiś element jest feralny, od razu do Żyda z nim i kupuje coś w to miejsce, niech się inni z nim boksują po serwisach

Link to post
Share on other sites

To chyba miałeś pecha. Ja kilka razy korzystałem już z serwisów gwarancyjnych i nie czekałem zbyt długo.

2 telefony i głośniki wysyłałem bezpośrednio do autoryzowanych serwisów i czekałem ~tygodnia, jakieś inne rzeczy załatwiane przez sklepy i max 3 tygodnie czekałem. Teraz wysyłam płytę główną gigabyte, niestety przez pośrednika i ciekawe ile będę czekał ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...