Skocz do zawartości

Ostatnia aktualizacja do BF4 i problemy.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wdowa94,

Recommended Posts

Siemanko!

Po ostatniej aktualizacji do battlefield 4 mam problem z zawieszaniem się gry dostaję tak zwanego freeza w grze lub nawet w menu losowo. Wcześniej nie było problemu, napisałem do ea ale od 31.08 jeszcze nie ma żadnego odzewu. Po freezie pomaga tylko alt+tab i odpalenie menadżera zadań co dziwne nie ma tam brak odpowiedz tylko jakby normalnie działał. Jest to na obydwóch ustawieniach czyli DX lub Mantle. Mój PC: i5 3350p, 8GB, R9 270 Gaming jeszcze nie kręcona, Winda 8.1 64bit

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Sprawdź, czy problem występuje na najniższych ustawieniach (jedynia jakość detali terenu ustaw na wysokie lub ultra, ponieważ jest to zbugowane [low=ultra ultra=low]), a jeżeli freeze nadal będzie występować, to wejdź w origin i we właściwosciach battlefield 4 ustaw na wersję 32 bit i sprawdź czy występują wtedy freez'y.

Jeżeli to nie pomoże, przeinstaluj sterownik karty graficznej oraz wszystkie pakiety runtime. Jeżeli to nawet nie poskutkuje, to uruchom memtest, ewentualnie sprawdź raporty S.M.A.R.T dla dysku twardego w programie HDtune (zakładka Helath)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na 32 nie było problemów w grafice jest wszystko na niskich bo na 32 nie da się zmienić ustawień graficznych taka jest adnotacja w BF4 więc kombinuje z ustawieniami.


Poustawiałem i już mnie nie freezuje. Tak jak napisałeś jak ustawiałem teren na niskie to był freez jak ustawiłem na wysokie nie ma problemu. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...