Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję laptopa na studia. Im więcej szukam tym bardziej się gubię w mnogości modeli, dlatego wolę się poradzić Was. No to lecimy..

Cena to maksymalnie 2500zł i ani grosza więcej. Będę używał go głównie do internetu i filmów, a czasami do grania.  Najbardziej zależy mi na wydajności w grach. Dobrze by było gdyby płynnie chodził np. Wiedźmin 2.  Super, jeśli możnaby uruchomić te najnowsze chociaż na niskich detalach. Przekątna ekranu 17 cali. Więcej tylko wtedy gdy jakiś model z ponad 15 cali będzie wyjątkowo wydajny. Powinien mieć wgrany system windows 8/8.1.  Kolor srebrny, czarny. Ewentualnie inne kolory, jeśli się trafi ;). Nie chcę białego. Do tego cenię jakość wykonania, bezawaryjność, porządny design - wszystko w miarę możliwości.

W oczy mi się rzucił Lenovo z710 z i3 4000M.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Można zamknąć. Zamówiłem Lenovo Z510 z i3 4000M. Mniejszy ekran, ale uznałem, że to mi wystarczy, a w razie potrzeby podłączę monitor. Mam nadzieję, że niewymienialna bateria nie będzie w przyszłości problemem. Następnym razem napiszę wg schematu bo widzę, że takie posty lepiej się czyta niż powyższy.

Pozdrawiam

Edytowane przez Szemhazaj
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...