Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie mam tak kilka pytań do Was odnośnie tego telefonu..

1. Ile telefon jest mniej więcej wart w stanie bdb na gwarancji jeszcze ponad rocznej bez brandu ?

2. Czy to prawda że radio jest po aktualizacji ?

3. Jaka jest jakość głośników i wyjścia słuchawkowego ?

4. Ile wreszcie trzyma ta bateria - czy 2 dni podczas mniejszego użytkowania jest realne, a podczas większego 1 dzień czy telefon pada po 6 godzinach ? 50sms/ poł h rozmowy/ poł h neta i godzinka muzyczki.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dobry wieczór

1. Ciężko mi się wypowiedzieć o wartość telefonu - ja swój kupiłem za 600zł z obudową Otterbox oraz uchwytem samochodowym z ładowarką bezprzewodową z 1,5 roczną gwarancją.

2. Radio z tego co pamiętam było już dostępne po aktualizacji Nokia Amber. W aktualnym oprogramowaniu (WP 8.1, Lumia Cyan) jest dostępna aplikacja "Radio FM"

3. Co do głośników wydaje mi się, że jeżeli ustawi się go na maksimum to słabiej słychać niskie tony. Przy ustawieniu głośności na 25/30 wszystko jest git. Do wyjścia słuchawkowego nie mam żadnych zastrzeżeń.

4. Jeżeli się mało z niego korzysta to bateria trzyma do 2 dni. Przy ustawieniu synchronizacji poczty + kilka aplikacji które pobierają dane z internetu (Skype, WhatsApp, Facebook itp) mi trzyma 1 dzień, Po wyłączeniu danych pakietowych, oraz łączności LTE spokojnie wystarcza na dwa dni.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1.Jak dobrze poszukasz to wyrwiesz do 800\900.

2.Radio jest internetowe ale możesz tez słuchać je offline.

3.Telefon nie jest dla audiofilów,ale słuchanie muzyki na słuchawkach jako tako idzie,lecz bez szału.A jak chodzi o puszczanie muzyki z głośników to nie zachwyca.

4.Akurat bateria nie jest jego mocną stroną,lecz spokojnie wytrzyma ten jeden dzień na takim katowaniu.Dlatego zazwyczaj zawsze go podpinam na noc pod kabel by się ładował i jest dobrze.

 

Edit: Widzę że kolega Up mnie wyprzedził.

Edytowane przez DonHugo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słuchanie na głośnikach w telefonie to jest - audiofilska nekrofilia :) A słuchających głośno w autobusach to bym za jaja powiesił - najgorsze jest to, ze słuchają bardzo słabej muzyki :)

 

Dźwięk jest przyzwoity - żaden telefon nie może się równać z porządnym odtwarzaczem :) - Lumia jest bardzo dobra jak na telefon - z dobrymi słuchawkami gra bardzo przyzwoicie.

 

Radio jest - działa :)

 

Bateria - a właściwie Akumulator :) - to słaba strona - przy intensywnym używaniu jeden dzień, jak spokojnie ją traktujemy to dwa dni.

Po ostatniej aktualizacji Windows Phone 8.1 Cyan - zauważyłem, ze L920 pracuje wyraźnie dłużej :) - poprawili zarzadzanie energią. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Używaną 920 kupiłem za nieco ponad 600zł w styczniu/lutym. Jedynym mankamentem było zadrapanie na obudowie. Brand w każdej chwili możesz zmienić, także się nie martw.

Co do jakości muzyki powiem tak; nie chcem ale muszem. Odkąd odtwarzacz ostatnio szwankuje, telefon pełni jego rolę. Mimo eq nie jestem w stanie uzyskać porządnego brzmienia na tym telefonie -.- Jest płasko..

Bateria czymie mi ok 2 dni, wifi zawsze włączone, trochę grania, internetu, smsów, rozmów, zdjęć. Mając wyłączone wifi, etc, jedynie dzwoniąc i esemesując, telefon wytrzymał 4 dni na 8.1 Pfd, niestety skrin na potwierdzenie nie zuploadował mi się do chmury. Poza tym telefon jest godny polecenia, przy czym pasuje kolorystycznie do gitary i przyszłego samochodu ;d

http://i.imgur.com/mird7LZ.png

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podłącz lepsze słuchawki - nie będziesz miał tak płasko :) - korektor też trochę sprawę ratuje.

 

Ja używam dwóch słuchawek : Nokia Purity by Monster WH-920 oraz a-Jays Five for Windows - dokanałowe, z działającą pełną regulacją głośności na przewodzie. Dzięki temu, że są dokanałowe to zyskujemy na jakości, zwłaszcza dołu - grają bardzo fajnie i nie kosztują dużo :) - więc nie szkoda ich na codzienne tyranie. No i mają płaskie przewody - nie plączą się :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Problem w tym że mi nie działa to - nie wiem czemu...Możliwe że przez to, że włączyłem oszczędzanie baterii ?

Przyznam że lumia mnie zaskoczyła pozytywnie;)

I takie pytanko - jaki jest fajny program do kontrolowania a raczej do sprawdzania il;e baterii zjadło/zostało i co ile zużyło jej.

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

A który model bardziej polecacie ?

Lumia 1320 czy 920 ? Znajomego przekonałem na Windows i teraz nie wie który wybrać...

I jak oceniacie ten aparat w 1320 (do zdjęć czasem na wycieczce czy np. kartki zeszytu by się odczytać nada się ?). Na forum są opinie że albo najlepszy 5mpx w telefonach albo bardzo kiepski...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...