Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki dyktafon polecicie ? Proszę o pomoc w wyborze :)

dyktafon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kwakus18

kwakus18
  • Gaduła

• 355 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 18:04

Witam ! Mam do was wielką proźbę ;) otóż czas wybrać się na studia, a pisać wszystkiego na bierząco się nie da więc mam do was pytanie ;) Potrzebuję niewielkiego i nie drogiego dyktafonu, żeby właśnie się wspomóc podczas studiów ;) Od dyktafonu oczekuję:

Dobrego zbierania dzwięku chodzi mi o to żeby był czysty i słyszalny, nie jakieś ciche odgłosy ;)

Musi być nie wielki żeby było go dobrze przetrzymywać

Nie musi posiadać wielgachnej pamięci wewnętrznej wystarczy wejście na karte pamięci ;)

Z góry dziękuję za pomoc ;)

P.s

Przepraszam jeżeli temat jest w złym dziale, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego :(

• 0

#2 Ravir

Ravir
  • Nowa jednostka chorobowa : Zespół Maciarewicza

• 3290 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 10:12

Olympus - zależy ile chcesz wydać - wyższe modele mają np. zdalne sterowanie pilotem lub smartfonem.

• 0

Dell Venue 11 Pro 7130 - Nokia Lumia 920 - Nokia Lumia 720

#3 Damian Brudka

Damian Brudka
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 10:14

Przyłączam się do pytania a jest możliwość zamienienia powstałego nagrania na tekst?
  • 0

#4 kwakus18

kwakus18
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 355 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 15:16

O to czy da radę zmieniać mowę na tekst nie słyszałem, ale co do dyktafonu to nie chcę jakiś cudów typu sterowanie pilotem itp. ponieważ nie chcę się z tym bawić ;) Chodzi mi o to ze np. wkładam go do kieszonki od koszuli, albo do piórnika, bądź przed piórnik i on już mi pięknie zbiera głos ;) Co do ceny to na prawdę nie wiem, bo nie umiem określić ile moze być warty ;) Jakby ktoś mógł poprosił bym o jakieś linki z propozycjami

• 0

#5 Ravir

Ravir
  • Nowa jednostka chorobowa : Zespół Maciarewicza

• 3290 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 17:21

Jak pisałem - polecam Olympus - najtańsze od 120 zl do w pełni wypasionych zestawów konferencyjnych za ponad 1000 zł :)

Wejdź na stronę olympus'a i zobacz co mają poszczególne modele. :)

• 0

Dell Venue 11 Pro 7130 - Nokia Lumia 920 - Nokia Lumia 720

#6 cza12ster

cza12ster