Skocz do zawartości

Jaki dyktafon polecicie ? Proszę o pomoc w wyborze :)


Recommended Posts

Witam ! Mam do was wielką proźbę ;) otóż czas wybrać się na studia, a pisać wszystkiego na bierząco się nie da więc mam do was pytanie ;) Potrzebuję niewielkiego i nie drogiego dyktafonu, żeby właśnie się wspomóc podczas studiów ;) Od dyktafonu oczekuję:

 

Dobrego zbierania dzwięku chodzi mi o to żeby był czysty i słyszalny, nie jakieś ciche odgłosy ;)

Musi być nie wielki żeby było go dobrze przetrzymywać

Nie musi posiadać wielgachnej pamięci wewnętrznej wystarczy wejście na karte pamięci ;)

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

 

P.s

 

Przepraszam jeżeli temat jest w złym dziale, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego :(

Link to post
Share on other sites

O to czy da radę zmieniać mowę na tekst nie słyszałem, ale co do dyktafonu to nie chcę jakiś cudów typu sterowanie pilotem itp. ponieważ nie chcę się z tym bawić ;) Chodzi mi o to ze np. wkładam go do kieszonki od koszuli, albo do piórnika, bądź przed piórnik i on już mi pięknie zbiera głos ;) Co do ceny to na prawdę nie wiem, bo nie umiem określić ile moze być warty ;) Jakby ktoś mógł poprosił bym o jakieś linki z propozycjami

Link to post
Share on other sites

Widzę że za 100 zł nic nie kupi ale za 200 juz tak więc raczej to bd mój max ;) Olimpusy dobre produkty, ale w soniaku mnie zadowolił osobny mikrofon ;), lecz za sam mikrofon płacić 50+ zł to trochę dużo ;) Ale się martwię że bez tego mikrofonu sam dyktafon może słabo zbierać dźwięki, i już nie wiem co zrobić :(. Z góry dziękuję za pomoc ;) Przepraszam że wydziwiam, ale ten sprzęt na prawdę musi trochę wytrzymać, a ja chce być z niego zadowolony, a nie kupowac kota w worku ;) i że np. po 3/4 tygodniach bd musiał wydać 200 zl ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...