Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pewnie, że nie musisz, było to powiedziane hipotetycznie.

Co do zewnętrznych DACów jestem nieco uprzedzony po tej całej historii z Audinstem.

Zewnętrzne porządne DACi są na pewno lepsze od kart wewnętrznych, tylko od jakiej ceny to się zaczyna skoro za 600zł dostajemy ładnie wyglądający bubel.

Link to post
Share on other sites

No taki Asus ma to do siebie, że jest superproducentem i jak coś wydają to jest to gotowy produkt. Była tez afera, człowiek NwAvGuy został wyrzucony z forum HeadFi po tym jak zwrócił uwagę na forum, iż kilka wzmaków ShiiTa niszczyło słuchawki. Sama firma albo się tego wyparła albo przemilczała całą sprawę a NwAvGuy stracił zainteresowanie (będąc do tego ostro zbanowanym) całym świadkiem HeadFi.

 

Nie wiem co z tym Audinstem było, ale jakoś sam wierzę i to mocno w Chińskich kolegów. Dużo się tego przewija na forach, sami użytkownicy sobie chwalą i stawiają z dumą na biurkach coś co gra jak odpiwiednik 5 razy droższy uznanej od lat firmy x.

 

No a 600 zł - to chyba produkty FiiO i Audiotrak- ale to też takie raczej entry level w dużym audio.


Pewnie, że nie musisz, było to powiedziane hipotetycznie.

Po przespaniu się i przeczytaniu tego jeszcze raz przyznaje się honorowo że wyszedłem na cymbała, bo młodzieżowo nie zaczaiłem bazy :) 

Link to post
Share on other sites

Podłącz wzmacniacz słuchawkowy do realteka i usłyszysz poprawę :). Opampy na wyjściu integry nie są zaaplikowane/zaprojektowane by obciążać je tak niską impedancją słuchawek (czym jest 250 Ohmów w porównaniu do 50kOhm).

Wzmacniacz słuchawkowy potrafi poprawić bas, zwiększyć trochę szczegółowość i też poprawić przestrzeń - takie wrażenia odczułem podpinając CAL! pod wzmacniacz słuchawkowy :)

Poza tym większa dynamika i mniejszy crosstalk w STXie robi swoje.

Cale na pewno, telefon ich nie uciągnął (WAve) mimo wszystko i tak pokazują jak daleko zostawiają k518 które nabyłem. :/  Bas jest owszem, tylko wg. mnie są to słuchawki na ulice i tylko tam, kto tam usłyszy to co w domu, choćby góry która jest zaje... słaba w k518, pal licho na upartego można trochę się ubasowić bądź oglądać filmy w tym. Nie jestem basheadem !!! :D

Edytowane przez Beatrix Kiddo
Link to post
Share on other sites

Widze taka burze rozpętałem że będe musiał na wypłate kupić słuchawki za 1500zł ;p

 

jak jesteście tacy chętni do debaty to doradźcie mi, brać mikrofon USB Samson C03U, czy szukać czegoś pod minijacka i podłączyć do Xonara Phoebusa by móc udawać dziewczyne w grach MMORPG z wbudowanym zmieniaczem mowy, czy moze jakis mixer + mikrofon dynamiczny?

 

do grania i bluzgania na TSie z odległości wywalenia sie na krześle biurowym z nogami na stole i odkurzaczem w komputerze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...