Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Piszę do Was z pewnego rodzaju prośbą o udzielenie swojej wiedzy na 2 tematy. Pierwszy z nich to opinia na temat tej myszki: http://allegro.pl/myszka-do-komputera-microsoft-wmo-1-1a-itmarket-i4537959891.html . Z tego co się orientuje działa ona na tym samym intellimouse co już legendarne IMO,IE. Potrzebuje opinii czy te myszki nie są przypadkiem jakimiś tandetnymi kopiami tego co gracze CSa uwielbiali. Druga sprawa odnosi się zmiany polling rate. Jak pewnie wiecie te myszki działały na rate o wartości 125hz. Dla mnie to za mało i dlatego chciałbym podkręcić polling rate do 500hz. Są na to jakieś łatwe i bezpieczne sposoby? :)

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów. Piszę do Was z pewnego rodzaju prośbą o udzielenie swojej wiedzy na 2 tematy. Pierwszy z nich to opinia na temat tej myszki: http://allegro.pl/myszka-do-komputera-microsoft-wmo-1-1a-itmarket-i4537959891.html . Z tego co się orientuje działa ona na tym samym intellimouse co już legendarne IMO,IE. Potrzebuje opinii czy te myszki nie są przypadkiem jakimiś tandetnymi kopiami tego co gracze CSa uwielbiali. Druga sprawa odnosi się zmiany polling rate. Jak pewnie wiecie te myszki działały na rate o wartości 125hz. Dla mnie to za mało i dlatego chciałbym podkręcić polling rate do 500hz. Są na to jakieś łatwe i bezpieczne sposoby? :)

Z tych zdjęć co mi przysłali to jest oryginalne wmo. Z Ebaya można zamówić nowe z Chin, cena podobna- 47zł z przesyłką

od DaChenga.

 

Mysz ma słabego scrolla(od czasu do czasu przeskakuje o jeden ząbek.

 

Podkręcić jest łatwo, przynajmniej w win7, w 8 chyba też.

 

Sensor jest ten sam co w innych intellimousach.

 

Kształt jest znakomity pod clawa, dla mniejszych dłoni, dobry pod palma. Jest lekka. Przyciski mają małą szparę między obudową a przyciskiem, nie są za twarde, ani za miękkie. Kabel jest trochę zbyt gruby, można lekko go oskrobać. Za tą cenę ciężko coś znaleźć coś lepszego.

Ostatnio na niej cisne tylko irytuje mnie scroll(mam skok ustawiony na scrollu w cs), chyba czas na inną mysz, tylko nie wiem na jaką:(

Link to post
Share on other sites

Tak mam sprawdzony sposób, sam używam, mogę Ci dać linka.

https://www.youtube.com/watch?v=0_hZipKt72M

 

Działa na 1000hz spokojnie.

 

''Co masz na myśli, ze przeskakuje o jeden ząbek? Czy to bardzo przeszkadza?''

Rejestruje przekręcenie po prostu.

Właśnie przeszkadza, podobno są bindy do cs-a, aby to naprawić. Jest też inny sposób, który działał w intelli 3.0, czyli podłożyć papierek pod scrolla.

Link to post
Share on other sites

Ludzie piszą, że to może podobno uszkodzić płytę główną albo port USB dlatego lepiej się upewnić. Pomyślę poważnie nad kupnem tej myszki. Czy używasz jej na kolorowej podkładce?

Nie, ale używałem na razer goliathus speed(tej nowej bardziej zielonej) i nie było problemów.

 

Podkręciłem i do tej pory nie ma żadnych problemów(już 2 lata)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...