Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie dawno zakupiłem używanego samsunga galaxy s4 w bdb stanie. Niestety na ekranie jest plama ktora powstała prawdopodobni po tym etui z okienkiem:

http://www.euro.com.pl/fckeditor/image/artykuly_lipiec/6%20etui%20sgs4.jpg

Oto foty tej plamy:

http://stalowemiasto.pl/_db/ogloszenia/262078/1.jpg

http://stalowemiasto.pl/_db/ogloszenia/262078/0.jpg

http://stalowemiasto.pl/_db/ogloszenia/262078/2.jpg

 

Czy ktoś z was spotkał się może z takim czymś i się tego pozbył albo jakieś sugestie?

 

Jak myje telefon ściereczką i płynem do ekranów to z tego miejsca woda znika a z reszty nie wiec nie jest  to wina wyświetlacza ;p

 

Z góry dzieki

Link to post
Share on other sites

Yyyy...a czy długo pozostawiałęś telefon w samochodzie lub przy oknie że działało na nie światło słoneczne?

Przede wszystkim czy etui jest oryginalne? - Jeśli tak to pisz do Samsunga - powinni Ci naprawić telefon - był już taki przypadek u znajomego w serwisie i wymieniono mu telefon na inny(nikt nie wie czy nowy czy refubrished gdyż go nie widzieliśmy już).

 

Druga sprawa to Twoje okienko "wyblakło" nierównomiernie tj - nie równo jeśli chodzi o prawo/lewo - czyli było otwarte albo nieoryginalne.Chyba że się mylę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A jak ekran świeci to widać tą "plamę" ?

Tak, chyba że jest duża jasność.

 

Wyglada jak opalenizna :P

Na ekranie masz folie? Probowales ja sciagac? Powstalo to od slonca, byc moze wyblakla folia lub szybka.

Nie, na ekranie nie ma foli. Ale być może jest tak jak mówisz, wyblakła szybka.

 

Yyyy...a czy długo pozostawiałęś telefon w samochodzie lub przy oknie że działało na nie światło słoneczne?

Przede wszystkim czy etui jest oryginalne?

Telefon był kupiony używany, a z tego etui nie korzystałem ja, ale być może były użytkownik.

 

wytarta warstwa oleofobowa  :D

 

naklej szkło hartowane 0,3mm to powinno mniej rzucać się w oczy  ;)

A nie da się jakoś nowej nałożyć ???

 

 

 

Jakieś inne sugestie???

Edytowane przez sebastian11259
Link to post
Share on other sites

Nie da się nałożyć warstwy oleofobowej. Jeśli nie otwierał pudełka to na prawdę niezły jeleń. Tam gdzie kupiłeś nie zwrócą Ci kasy ani nie naprawią za darmo bo Ci udowodnią że to z Twojej winy powstało albo widziały gąły co brały.

Wymiana szybki to koszt ca. 200 zł.

Edytowane przez huckincharlie
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie da się nałożyć warstwy oleofobowej. Jeśli nie otwierał pudełka to na prawdę niezły jeleń. Tam gdzie kupiłeś nie zwrócą Ci kasy ani nie naprawią za darmo bo Ci udowodnią że to z Twojej winy powstało albo widziały gąły co brały.

Wymiana szybki to koszt ca. 200 zł.

  Byłem dzisiaj w serwisie i tam mówią że samej szybki nie wymieniają bo w SGS4 szybka i wyświetlacz stanowią jedność i że jest to mozłiwe ale ryzykowne ale popytam w innych serwisach.

Link to post
Share on other sites

Dzięki ale na razie poszukam w moim miescie ;p

Czy te wymiany szybki są bezpieczne bo znalazłem w necie ze szybka i wyświetlacz w sgs4 to jedność ale w prawdzie da się ją wymienić i ww jaki sposób powinna być przymocowana bo znalazłem 3 wersje: klej był fabrycznie nałożony i podgrzać go taka maszyna. Samemu rozprowadzać klej i jszczę taśma jakąś dwustranna

Edytowane przez sebastian11259
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...