Skocz do zawartości

Recommended Posts

A co sądzicie o Iiyama GE2488HS ??

 

Poprzednik czyli E2483HS miał zadziwiająco dobre kolory jak na TN i dobry kontrast 1270:1.Podkreślam... jak na TN.

 

Obecnie nie ma żadnej recenzji jego następcy. Wydaje się, że powinien być równie dobry. 

 

IPS mi nie pasuje przez bleeding, VA przez smużenie.... natomiast TN 120Hz to trochę nie na moją 770GTX 2GB... ale bardziej chodzi o wyblakłe i zimne kolory w monitorach 120Hz TN.

 

Zamówiłem popwyższy monitor za 699 zł. Trochę drogo jak bez pivota i na TN. Ale zobaczymy jak się sprawdzi... najwyżej oddam w ciągu 10 dni

Edytowane przez Michal86
Link to post
Share on other sites

 

 

zimne kolory w monitorach 120Hz TN.

Nie wrzucaj wszystkich TN do jednego wora.

Poza tym TN'ki z którymi miałem do czynienia wcale nie miały zimnych kolorów, a wręcz przeciwnie.

Zimne kolory to dominacja najgorszych odpadów, które lądują w laptopach.

Link to post
Share on other sites

No nic. Zamówiłem ta Iiyamę GE2488HS-B1. Jak dojdzie to ją przetestuję osobiście jak się sprawy mają bo nie ma żadnej recenzji o niej. Ma dobrze działać z GTX 770 do wszystkich gier od szybkich do wolnych a także z PS4.

Jak mnie nie zadowoli to oddam i prawdopodobnie zamówię to co już miałem czyli BenX XL2411Z lub XL2420Z. W tych BenQ bardzo mi się nie podobały wyblakłe kolory nawet po ustawieniu wszsystkiego. Były takie wyblakłe w porównaniu do mojej starej TN'ki. Pytałem chyba z 10 użytkowników czy tez mają takie wrażenie... wszyscy potwierdzili. Nawet prad.de napisał w recenzji to co sam zauwazyłem, że "kolory są wyjątkowo słabe nawet jak na TN". A ja akurat prad.de i tft central uznaję jako strony, którym można w miarę ufać odnośnie tego co recenzują.

Edytowane przez Michal86
Link to post
Share on other sites

 A ja akurat prad.de i tft central uznaję jako strony, którym można w miarę ufać odnośnie tego co recenzują.

 

TFT central jest OK, prad.de strzeż się, jak ognia piekielnego. Z braku... no nie wiem czego dorysowują sobie wykresy od ręki i ogólnie złe rzeczy się tam dzieją :/.

 

@Up 

Matryca, to jakieś 20% możliwości monitora i właściwie mało wnosi szczerze mówiąc nie przeniósłbym się z mojej TNki na bijącego po oczach IPSa.

Edytowane przez Gornik Steve
Link to post
Share on other sites
Jeszce jedno może ktoś mi coś powiedzieć o Apple Thunderbolt Display.I tak go nie kupie bo cena zabija ale chciałem wiedzieć czy ma coś nadzwyczajnego.

 

zwykły IPS o rozdzielczości QHD z powierzchnią gloss, ma wbudowany webcam, mikrofon i głośniki oraz czujnik oświetlenia, a tą nadzwyczajną cechą jest logo apple i złącze thunderbolt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...