Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer do odtwarzania filmów w dużej rozdzielczości - 4K

4k rozdzielczość filmy hd fullhd rzutnik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sheriff

Sheriff
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 31 sierpień 2014 - 16:50

• Zastosowanie komputera: Odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości (full HD, a nawet 4K).
  • Maksymalna kwota: W zasadzie bez limitu - w granicach rozsądku - ma być to taka konfiguracja, która z pewnością spełni w 100% powierzone jej zadania (a nie "to kup wszystko co najdroższe") i będzie działać bardzo stabilnie (ważne).
  • Których części potrzebuję: Całego komputera. Od A do Z. Karta graficzna, procesor, płyta główna, pamięć, zasilacz...
  • Czy będę podkręcać sprzęt?: Nie.
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: Docelowo ma wyświetlać na urządzeniach zewnętrznych - rzutniku/ekranach LCD/LED.
  • Własna propozycja zestawu: Nie mam doświadczenia, nie chcę strzelać.

Użytkownik Sheriff edytował ten post 31 sierpień 2014 - 16:50

• 0

#2 GoingMad

GoingMad
  • Zapaleniec

• 1163 postów
  • Miejscowość:POLSKA!!! (cebula? gdzie!)
  • 3DMark 06:Dowiesz się w swoim czasie

Napisano 01 wrzesień 2014 - 07:02

Chodzi ci o filmy ? Tylko i wylacznie? Czy tez bedziesz gral w takich rozdz?
  • 0

CPUI7 4790k 4.8Ghz (1.280V)  GPUMSI 780 TI  PSUAX 860  SSDSamsung 840 Pro 256GB | Samsung 950 PRO M.2 256GB CASSIObsydian 750D  RAMCurcial Balistix 16GB  COOLINGH100I   MotherboardAsus Maximus Hero VII  Mouse:Razer Taipan

KeyboardCorsair Strafe RGCherry MX Silent Red Monitor Asus Swift PG278Q

#3 Sheriff

Sheriff
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 14:41

Filmy. Grać raczej nie zamierzam. Ewentualnie jakieś programy działające w tle (nic wyjątkowo obciążającego).

Użytkownik Sheriff edytował ten post 01 wrzesień 2014 - 14:42

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 4k, rozdzielczość, filmy, hd, fullhd, rzutnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych