Skocz do zawartości

Piłka nożna.Ogólny.


Recommended Posts

Też tak uważam :)

Ludzie po nim jadą na onecie , że na MŚ nic nie pokazał ale za to w LM doprowadził Real do triumfu po 12 latach strzelając 17 goli.

Fanem Realu nigdy nie byłem, nie będę i wolę już Barcę osobiście ale to co Ronaldo zrobił w całym zeszłym roku zasługuje na uznanie i w/w nagrodę.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

To nie jest piłkarz pokroju Raula, to fakt jednak gdyby ktoś inny otrzymał Złotą Piłkę w tym roku byłaby to kpina. Ludzie burzą się, że Niemcy nie zostali docenieni - moim zdaniem zostali, już nominacja do finałowej trójki jest już IMO ogromnym uznaniem.

 

 

 

i wolę już Barcę

Buuu, liars, cheaters, actors.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wczoraj oglądałem z młodym real-atl bo był na tvp sport (mały jest kibicem RM) muszę przyznać że real bił głową w mur i był totalnie nieporadny. Najbardziej wkurzało mnie że zamiast grać na bramkę grali cały czas wzdłuż , chcieli wejść z piłką do bramki...

A Ronaldo? kompletnie poza grą, tak go załatwili

Myślałem też że kroos jest bardziej kreatywny, nie wiem czy mecz mu nie wyszedł czy w tej taktyce nie umie się odnaleźć ale czuje że zrobią z nim to co z ozilem...

Najbardziej w całym meczu denerwował mnie komentator i nie wiem jak się poprawnie czyta kolumbijskie James Rodriguez

Ale za każdym razem jak słyszałem jego HAMES RODRIGEZ dostawałem ciśnienia, nie wiem dzejms jakoś naturalniej mi się wydaje

Dziś Polacy grają w ręczną z Niemcami, oglądanie naszych zawsze doprowadza mnie do ciśnienia 180/120 bo raz kompletnie partolą pewne sytuacji by zaraz pięknie wykończyć kilka akcji i pogonić rywala :) emocje dziś gwarantowane

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ktoś śledzi niemiecką ligę? Wkurza mnie ten ciągły temat Lewandowskiego, media ciągle o nim trąbią tak jakby nie grali już żadni inni polscy piłkarze w tej lidze. I od razu zaznaczam, nie mam na niego hejta, pewnie że jest dobry ale już przesadzją wszyscy z tym tematem "czy Lewandowski wpasował się w Bayern". Kurde na wszystko trzeba poczekać, najwyżej zmieni klub na inny ;)

Link to post
Share on other sites

Jego problem jest taki że w BVB był królem natomiast w Bayernie nawet się nie zbliży do tronu.Niemieckiej piłki nie oglądam.Dziś Barca vs ManC i tym żyję,drugi mecz również zapowiada się ciekawie choć to już nie to samo Juve co za czasów Del Piero,Nedveda.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No fakt kiedyś juve miało pakę

Linii napadu Del piero - Ibra- trezeguet-mutu chyba każdy im zazdrościł

Dodać do tego nedveda, vieire, emersona, thurama, cannavaro camoranesiego i zambrotte + na bramce oczywiście buffon i mamy ekipę która stawiam, że miałaby szansę zdobyć MŚ :)

Polecam sobie przypomnieć chyba półfinałgdy grali z Werderem Brema dwa *****iste dramatyczne mecze 3-2 w Bremie , 2-1 w Turynie po golu trezegeta pod koniec spotkania

https://www.youtube.com/watch?v=totGCvb6sPc

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Zaczynają.http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/22/f72804a86d3752e3f3ef60be69c01ffb.jpghttp://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/22/987cca971f100eb8b159caadfff8520b.jpghttp://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/22/a71e43c22e1fafcf5404db2fbe90c718.jpg

1-0 dla Barcy.

1-1

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...