Skocz do zawartości

Piłka nożna.Ogólny.


Recommended Posts

@raiders

Czy Lewy nie nadaje się na kapitana? To jest chyba jeden z niewielu piłkarzy, który może właśnie te funkcję pełnić. Nie rozumiem, dlaczego to jego się obwinia, skoro to cała drużyna jest słaba, a sam kapitan sprawy nie załatwi, bez przesady. Ciągle tylko Lewy, Lewy... na boisku biega 11 piłkarzy, to musi być drużyna, a nie zlepek piłkarzy. Co z tego, że grają w zagranicznych ligach, skoro zespołu w reprezentacji nie tworzą. I ciągle te gadanie, że za hajs w klubie to gra, a tutaj piach... Jak ma grać jako napastnik, gdy pomoc nie potrafi wyprowadzić normalnie piłki i tylko wrzutki do przodu na pałę...

 

Z tego co było widać, to Lewy cofał się do obrony, wyprowadzał piłki ze środka, starał się być wszędzie, bo nie mógł liczyć na podania będąc typową 9-tką wysuniętą w ataku. Drużyna nie potrafiła przeprowadzić żadnej składnej akcji, więc on starał się to zrobić, ale sam nie ma szans, no i mimo wszystko lekki spadek formy też notował ostatnio. Teraz ludzie psioczą na Lewego, a to przy jego pomocy w ogóle znaleźliśmy się na MŚ, o tym już chyba każdy zapomniał, przecież to król strzelców eliminacji z 16 bramkami, kolejny nasz najlepszy strzelec miał bramek całe 3 i był to Grosicki. I niby, jak on ma poderwać ludzi do boju? Sądzisz, że krzyknie coś dwa razy i nagle drużyna przemieni się w husarię? :D

 

Kadra to nie tylko piłkarze, to trener, to cały sztab ludzi odpowiedzialny za ich przygotowanie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś narzeka na Lewego ,to może niech wytłumaczy wielkiego Messiego i karnego króla Ronaldo. Myślę dokładnie jak FeX. Moim zdaniem ,największym problemem trenerów drużyn narodowych,jest bardzo mała ilość czasu spędzana z zawodnikami. Może trochę zmieni to ta nowa liga.

Link to post
Share on other sites

Proponuję przetrzeć oczy i spojrzeć na kadrę bez emocji.Co to za porównanie lewego do Messiego dwa inne światy dwie inne kadry.Ja napisałem że lewy je nadaje się a kapitana bo brak mu charyzmy i jaj mówiąc najprościej on tej drużyny je Scala IMHO dużo lepszym kapitanem był by Glik który nie potrafi powiedzieć cierpię słowa przed kamerą.To że lewy strzelił 16 bramek w eliminacjach to jedno a drugie to to że pora kolejny nie udźwignąć presji w ważnym meczu czy to klubowym czy kadry . A już całkiem poniżej krytyki i profesjonalizmu były jego słowa na ostatniej konferencji na której cała wine zrzucił na kolegów tak się zachowuje kapitan?Wygrywamy razem i przegrywamy razem.Tyle o Lewandowskim .P. S. Pokaż mi te statystyki gdzie Lewandowski wracał się po piłkę 60m?Nic takiego nie widzę w pomeczowych raportach.Ogólnie zespół sprawia wrażenie jak by nie chcieli grać na tym turnieju, mecz z Japonia może być i pewnie będzie totalnym porażeniem naszej kadry bo Japonia walczy o wyjście z grupy i nogi nie od stawią. Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

Kadra to nie tylko piłkarze, to trener, to cały sztab ludzi odpowiedzialny za ich przygotowanie.
Przeczytałeś mój pierwszy wpis? To samo napisałem pierwsi do rozliczenia... Sztab szkoleniowy! Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites

To Lewy sam się wybrał na kapitana? No chyba, że to dyktator w kadrze :D

 

Przecież ta kadra w dobrych czasach zawsze opierała się na Lewym oraz kilku piłkarzach: Piszczu, Błaszczu, Grosik, Krycha, Glik. Poza nimi mało kto potrafić coś pograć na dobrym poziomie, teraz ich zabrakło, nikt nie był w gazie i kadra się posypała. Zawsze była to gra z kontrataku i mocne skrzydła, a teraz? Nic z tego nie zostało.

 

Ja po prostu oglądałem mecz, nie potrzebuję raportów i statystyk, może oglądaliśmy inne mecze? Porównaj sobie grę bez piłki choćby Falcao i Lewego, wtedy zrozumiesz.

 

Myślisz, że dlaczego zespół nie ma motywacji i ambicji? Sądzisz, że każdy z nich pojechał, żeby odwalać taki cyrk? To wynika z problemów wewnątrz drużyny, atmosfery, nastrojów itd. Widocznie nikt nie potrafił tego opanować.

 

Nawałka także się nie popisał swoimi decyzjami, szczególnie przed tak ważnym meczem.

Link to post
Share on other sites
Jak ktoś narzeka na Lewego ,to może niech wytłumaczy wielkiego Messiego i karnego króla Ronaldo.
CR7 to Lewy do pięt nie dorasta.

Co nie twierdzę że to jego wina,cała kadra zagrała słabe zawody i tyle.Choć po eliminacjach pewien niedosyt i żal jest.Życie.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites
Przecież ta kadra w dobrych czasach zawsze opierała się na Lewym oraz kilku piłkarzach: Piszczu, Błaszczu, Grosik, Krycha, Glik. Poza nimi mało kto potrafić coś pograć na dobrym poziomie, teraz ich zabrakło, nikt nie był w gazie i kadra się posypała

 

True. Zamiana Glik --> Cionek/Bednarek to jak wymiana w Realu Ramosa na Tejero. Słabsza forma pozostałych i zabrakło jakości. Byliśmy gorsi technicznie, taktycznie, nie mieliśmy tego luzu z piłką. Samą walką niestety się tego nie nadrobi. A alternatywy niestety nie było bo Kownacki czy Bednarek to jeszcze adept, będą stanowili o sile kadry za kilka lat, Bereszyński również.

 

Reprezentacja to wierzchołek góry lodowej. U podstaw góry lodowej mamy zespoły młodzieżowe i niższe ligi w których są bardziej restrykcyjne przepisy dotyczące wystąpień młodzieżowców w danym spotkaniu. To dopiero od niedawna zaczyna być stopniowo układane, trenerzy są szkoleni. Jeszcze paręnaście lat temu w wielu klubach zespoły młodzieżowe prowadzili niedoświadczeni (22,23lata) piłkarze z kadry seniorskiej , bo "ktoś musiał". Za 8-12 lat z Ekraklasy zniknie "laga w przód" a w reprezentacji będziemy mieć kluczowych piłkarzy z topu. Dreptać im będą po piętach piłkarze którzy będą chcieli ich wygryźć ze składu a nie będą tylko smutną alternatywą. Na to liczę.

 

 

CR7 to Lewy do pięt nie dorasta

CR7 moim zdaniem najlepszy obecnie piłkarz świata. Lewy nieco z tyłu ale w czołówce. Ale według wielu "nic nie gra i na dodatek płacze. Liczą się krew ,pot i łzy. Trzeba gryźć trawę". I niestety potem w naszych ligach mamy masę często przepychających się z własnym cieniem byczków którzy mają problem z kontrolą piłki. 

Edytowane przez Xarix
Link to post
Share on other sites

Ale według wielu "nic nie gra i na dodatek płacze. Liczą się krew ,pot i łzy. Trzeba gryźć trawę". I niestety potem w naszych ligach mamy masę często przepychających się z własnym cieniem byczków którzy mają problem z kontrolą piłki. 

 

Lepiej mądrze stać niż głupio biegać xD

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W Bajernie jakoś też nie widzę,żeby gryzł trawę,a bramek strzela najwięcej. Zespół to jedenastu ludzi - patrz Messi i Argentyna. To nie jest porównanie zawodników...


No to nam dzisiaj Niemcy "usprawiedliwienie" napisali. Tylko to i tak lewe usprawiedliwienie...:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...