Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam drodzy użytkownicy. Planuję kupić w/w Della, ponieważ czytałem, iż jest on najwydajniejszy z laptopów w przedziale +/-2500zł.

Prawdopodobnie jedyną grą, która będzie odpalana na tym laptopie będzie FIFA 15. Właśnie z tym związane jest moje pytanie - czy ten laptop pozwoli mi na swobodne granie w tę grę?

 

Oto wymaganie, które znalazłem w internecie:

Minimalne wymagania sprzętowe FIFA 15:

  • system operacyjny Windows Vista, 7, 8 lub 8.1 (tylko 64-bitowe);
  • procesor Intel Q6600 Core 2 Quad taktowany częstotliwością 2,4 GHz;
  • 4 GB pamięci RAM;
  • 15 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym;
  • karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 650 lub ATI Radeon HD 5770 (DirectX 11).

 

Zalecane wymagania sprzętowe FIFA 15:

  • system operacyjny Windows Vista, 7, 8 lub 8.1 (tylko 64-bitowe);
  • procesor i5-2550K taktowany częstotliwością 3,4 GHz;
  • 8 GB pamięci RAM;
  • 15 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym;
  • karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 460 lub ATI Radeon HD 6870 (DirectX 11).
Link to post
Share on other sites

 

Planuję kupić w/w Della, ponieważ czytałem, iż jest on najwydajniejszy z laptopów w przedziale +/-2500zł.

 

Nie wiem gdzie to czytałeś ale to kompletna bzdura. Najwydajniejszy jest Lenovo Y510p (ok 2550zł), następnie owy Dell a na końcu Lenovo z510.

 

Zakładając,że kupisz Dell'a do minimalnych brakuje 20% (karta graficzna jest o tyle za słaba) a procek o ok. 1 GHz za słaby. Myślę,że jeżeli ustawisz wszystkie suwaki na minimum w grze to powinno być te 20-40 klatek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Odświeżam temat, ponieważ wczoraj wyszlo demo Fify 15. Dostałem opinię, że na konfiguracji i5 4200U, 8GB RAM, HD8850M 2GB DDR5 działa ona dość płynnie.

Wnioskuję, że konfiguracja della 3537 jest mocniejsza od wcześniej wspomnianej ze względu na procesor i7.

Tak więc: Dell 3537 czy Lenovo y510p(z procesorem i5) ???

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...