Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jestem casualowym graczem i nie mam dużych wymagań. Do tej pory używałem najtańszej klawiatury Logitecha Deluxe 250 oraz myszki A4Tech X-750F i taki zestaw jest dla mnie wystarczający. Od klawiatury teraz nie wymagam niczego, zaś w myszce używam tylko LPM, ŚPM i PPM + scroll. Rozmiar tego A4 jest też dla mnie dobry. Mogłaby być jedynie trochę cięższa.

 

Przechodząc do sedna. Podłączyłem teraz kompa pod telewizor i chciałbym grać na kanapie ;) więc potrzebuję zestawu bezprzewodowego + twardej podkładki pod mysz. Na całość nie chciałbym wydać więcej niż 200 zł. Ankieta poniżej

 

Na czym mi zależy?

  • Dobry zasięg, bez lagów. Odległość miejsca grania od jednostki to 2 metry
  • Łatwe ładowanie i długi czas pracy. Najlepiej jakieś wewnętrzne akumulatory, bo się potnę, jakbym miał co chwila wyjmować jakieś akumulatorki

 

§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4Tech X-750F

§  Jaką masz obecnie podkładkę: za 3 zł  z allegro ;)

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 4 cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): wszystko ;) od Hearthstone przez CS, Stalkera i Wiedźmina po Planescape Torment

§  Ile przycisków używasz w myszce: 3

§  Chwyt: finger grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 11,5


EDIT :

 

póki co znalazłem coś takiego:

 

A4Tech Bloody R8 - 100 zł (ładowanie przez wtyknięcie kabla USB - mistrz)
Logitech K270 Wireless Keyboard - 77 zł

co daje 23 zł na podkładkę ;) w tej cenie nie znalazłem żadnej twardej, więc poradźcie jakąś przywzoitą do tej myszki materiałową i posadzę ją na dużą książkę ;)

Edytowane przez jerzuXXX
Link to post
Share on other sites

Odpust pełną gębą. Poza tym ma kabelek.

 

 

 

w tej cenie nie znalazłem żadnej twardej,

Słabo szukasz :D

Tracer X01 / X02, różnią się tylko kolorem.

Ze szmaciaków masz A4Tech'a 200MP / 300MP / 500MP, różnią się rozmiarem.

 

 

 

bez lagów

Lagi to od internetu, tutaj mamy opóźnienie sygnału :P 

Przy takim kanapowym graniu będzie dobra, ale zaprawiony gracz z pewnością zauważy niedoskonałości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słabo szukasz :D

Tracer X01 / X02, różnią się tylko kolorem.

Ze szmaciaków masz A4Tech'a 200MP / 300MP / 500MP, różnią się rozmiarem.

Ten tracer nie jest elastyczny rozumiem, można używać go bezpośrednio na miękkim podłożu?

 

Lagi to od internetu, tutaj mamy opóźnienie sygnału :P 

Przy takim kanapowym graniu będzie dobra, ale zaprawiony gracz z pewnością zauważy niedoskonałości.

Mądrego to i miło posłuchać ;) Ale dalej nie wiem, jaka myszka i klawiatura? W sensie ten A4Tech Bloody R8 będzie git?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...