Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Głośniki/kolumny do PC

głośniki kolumny 2.0 monitory aktywne muzyka klasyczna mały pokój

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzsztf

krzsztf
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 17:12

Witam,

czytałem wiele wątków, tematów lecz nadal nie znalazłem tego czego potrzebuje. 

Albo temat start, albo nie ta muzyka, albo inny pokój etc.

Aktualnie posiadam głośniki 5.1 Intex IT-4650. Byłem z nich zadowolony lecz poszedł sub - temat zamknięty.

Teraz poszukuję głośników lub kolumn 2.0. Głownie do słuchania muzyki klasycznej oraz czasem disco polo. Chodzi mi o wyraźne wysokie tony. Pokój mam mały ok 12 m2. Głośniki będą w odległości ok 1m od uszu. 

Na razie mam chęć na microlaby solo 7c, ale podobno one są na dalsze odsłuchy oraz trochę krucho z miejscem na nie.

Dopuszczam zakup jeśli potrzebny karty dźwiękowej. Aktualna to zintegrowana Realtek. 

Budżet to ok 800 zł (+-200 zł)

Jestem otwarty na propozycje czy to będą głośniki 2.0 czy jakieś monitory aktywne bądź pasywne plus wzmacniacz byle spełniały ww warunki.

Preferuję sprzęt nowy. 

Proszę o propozycję co by się nadało.

• 0

#2 head_charge

head_charge
  • Gaduła

• 255 postów
  • Miejscowość:Douglas
  • 3DMark 06:dużo

Napisano 27 sierpień 2014 - 21:54

Edifier R2600 Studio 6. mają bass reflex z przodu. microlaby mają z tyłu więc potrzebują trochę miejsca od ściany, do tak małego pokoju microlaby 6c stykają. uwierz robią niewiele mniej hałasu niż 7c
  • 0

#3 krzsztf

krzsztf
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 07:47

rozumiem, właśnie ten bass reflex z tyłu też jest problemem.

Miedzy solo6c a Edifier R2600 różnica w cenie znaczna. Rozumiem, że chodzi o jakość wykonania?

Czy do tych dwóch ww jest potrzebna karta dźwiękowa?

• 0

#4 Lukson

Lukson
  • Naprawiacz sprzętu Logitech.

• 3713 postów
  • GG:8559772
  • Miejscowość:Cała Polska
  • 3DMark 06:16105 / 29922

Napisano 29 sierpień 2014 - 13:46

Do każdych głośników potrzebna jest karta dźwiękowa (no chyba, że sa na USB). Na początek integra wystarczy.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: głośniki, kolumny, 2.0, monitory aktywne, muzyka klasyczna, mały pokój

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych