Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Abonament w Plusie bez telefonu. Sim, bez, jaki?

abonament plus telefon sim bez jaki?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 broneq92

broneq92
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 15:55

Witam wszystkich forumowiczów.

Póki co zastanawiam się nad kupnem telefonu, ale wybór teraz jest taki, że trochę mi to zajmie, więc mam czas na rozmyślania;p

Ostatnio zaplanowałem sobie zakup abonamentu w Plusie bez telefonu ( zamierzam kupić TV w Cyfrowym Polsacie, więc od razu można się załapać na promo ), jednak nigdy takowego nie brałem i potrzebuję pomocy.

Mam Simplusa bez żadnej umowy i się zastanawiam, który abonament jest najbardziej opłacalny. Interesują mnie rozmowy i sms'y bez limitu do wszystkich + internet.

Z tego co widzę - nie wiem dlaczego - taki sam abonament bez karty jest droższy niż z kartą ;o

Czy opłaca się abonament z pakietem internetu czy lepiej znowu bez, a dokupić sobie pakiet za pomocą kodu sms ?

W abo bez karty płaci się 5 dyszek i korzysta a każdy dodatkowy pakiet zostaje doliczony do faktury, a jak jest z kartą ? Czy przykładowo doładuję konto za 5 dych i w zamian mam te nielimitowane do wszystkich i dodatkowo mogę tą kasę wykorzystać na pakiety ? ;d Bo logiczne, że to najbardziej byłoby opłacalne.

Wybaczcie za takie zapewne beznadziejne pytania, ale nie chcę pakować się w nic o czym mało wiem. A najlepiej poznać przeciwnika przed walką ;d

Dzięki za wszelkie odpowiedzi. ;p

Użytkownik broneq92 edytował ten post 27 sierpień 2014 - 15:55

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: abonament, plus, telefon, sim, bez, jaki?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych