Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wycenie dwóch starszych zestawów


Recommended Posts

Witajcie forumowicze  :). Mam w posiadaniu dwa zestawy PC (jeden niepełny). Są to niestety starsze części, więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc z wyceną i złożeniem z tego czegoś optymalnego. Sam coś wykminiłem, poszukałem (nawet na wietnamskich stronach  :D) ale nie jestem pewien.

 

Części które posiadam to (wraz z prop. przeze mnie ceną):

Płyta Gł. Gigabyte GA-73PVM-S2H z procesorem Intel Pentium Dual Core E2200  :right: 160zł

Płyta Gł. Asus p5kpl-am z proc. Intel Pentium Dual Core E2200  :right: 120zł

Zasilacz Feel Modecom 350ATX  :right: (nie wiem na ile)

RAM Kingstone KVR800D2N5/2G (2Gb)  :right: 75zł

RAM Samsung  M378T5663QZ3-cf7  :right: 50zł

HDD Seagate Barracuda ATA4 60Gb  :right: 45zł

Nowiusieńki i nieużywany (z pastą) cooler boxowy od Intel i7 4790K  :right: ?zł

Nagrywarka LG GH22LP20  :right: 40ZŁ (może 50)

Nagrywarka LiteOn SHM-160P6S  :right: 25zł

Czytnik kart pam. ModeCom MC-CR102A  :right: 20zł

Dwie obudowy, jedna beżowa (free), druga czarna z USB i wyjściem audio z przodu i miejscem na czytnik kart pamięci  :right: 35zł

 

Wiem, że gdzieś z ceną się zagalopowałem (być może czegoś nie doceniłem) i poprosiłbym o korektę  ^^.

oraz o podpowiedź z których części złożyć kompletny komputer na sprzedaż (najlepiej aby był najdroższy, zszedł w miarę szybko), a które części pojedyńczo czy w niedokończony komplet.

Edytowane przez Ivanov
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...