Skocz do zawartości

Nasze retro zestawy


Recommended Posts

Pamiętam jak się męczyłem na Matroxie 4MB z Unrealem, jeszcze początkowe etapy jakoś działały ale potem frustracja więła górę ;(

Tak samo było z Half-Life, początek karta jakoś dawała rade z wszystkim na low ale potem to chodziłem do kumpla grać, bo miał i lepszego proca jak i grafę i już dało radę grać w 640x480 na low ale to i tak lepij niż u mnie 2 razy :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Ostatnio taki wymieniałem na moim GeForce MX400 bo w ogóle nie działał i trzeba było kombinować z wtyczką bo na zdjęciu była taka jak miała być a przyjechał z inną... Z przykręceniem też był problem bo się wygiął i nie chciał się kręcić  :/

Link to post
Share on other sites

 

Ale ma ona uroczy wentylatorek :D

Chyba uroczy świszczek :P

To są urocze wentylatorki :wariat: Na 100% wyrywają z papci  :D

 

4xgtx580egsso.jpg

 

 

matrox 4  mb nie istnial w grach  przy woodoo i rivie

dopiero g400 no ale niekonkurencyjne cenowo to odeszly w niebyt historii

 

 

Niestety tak miałem zacofany zestaw, że i ten Matrox musiał dawać radę jeszcze przez jakiś czas będąc katowanym takimi grami :P

Edytowane przez buszi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ostatnio taki wymieniałem na moim GeForce MX400

Ja swego czasu ściągałem radiator z GF MX200. Karta w torebkę do zamrażarki, a potem z sercem pod gardłem podważałem nożykiem, tak mocno trzymał :)

Link to post
Share on other sites

hah no właśnie takich atrakcji się obawiałem. A już całkiem posrany byłem, jak napinałem śrubokrętem radiator na Duronie i mi się ześlizgnął na płytę.
Miałem dłuższą chwilę na przemyślenie mojego życia. Na szczęście nic się nie stało.

Link to post
Share on other sites

Ja swego czasu ściągałem radiator z GF MX200. Karta w torebkę do zamrażarki, a potem z sercem pod gardłem podważałem nożykiem, tak mocno trzymał :)

Zdecydowanie wolę podgrzewać, ściągam tak głównie radiatory z pamięci co prawda ale myślę, że i z klejem na gpu też by sobie poradziło.

 

4zckmc.jpg

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...