Skocz do zawartości

Nasze retro zestawy


Recommended Posts

Codegen miałem w nim P4 I GF4

 

De facto większość monitorow z tamtych lat wyciąga 100Hz przy 800x600, a nawet 120 przy 640x480.

Większe powyżej 20 cali w większości profesjonalne pewnie miały lepsze parametry odświeżania

 

P.s. zmodowac codegena i zrobić hi-end , jedyna moja myśl

Edytowane przez JohnyRambo
Link to post
Share on other sites

Jakbyś jeszcze mi powiększył mieszkanie to by było super ;) Aktualnie nawet u mnie moje trzy laptopy się nie mieszczą :(

 

Zawsze chciałem robić w budowlance :D

 

Gdyby ktoś chciał przytulić A7N8X-X - sama płyta, bez baterii bo była potrzebna do innej to dawać znać na priv. Oddam za piwo (Grodziska IPA :)), odbiór w Poznaniu. Wszystko mam już spakowane a jej ani nie potrzebuję ani nie mam gdzie włożyć. Powinna być sprawna, ale teraz to nawet nie mam jak odpalić, no chyba, że za kolejne piwo to coś wymyślę, ale tylko do BIOSu :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ma w sobie programik do dręczenia, znaczy testowania bateryjek więc jest używany ;)

Bateryjka padła, podobno wlutowana na stałe a nikt chce jej podmienić, a ja sama jako chemik nie mogę ingerować aż tak w sprzęt. 

Link to post
Share on other sites

Wiem o tym, już z rok chodzę z tym by wymienili te baterię w tym kompie [i w drugim staruszku z win 2000], ciągle słyszę, że "Już w tym tygodniu to zrobimy" :( Doszło do tego, że informatycy uciekają na mój widok :P A sama wolę nie ruszać by nic nie uszkodzić [i tak za dużo przy komputerach robię na labach niż powinnam].


Podrzucam zdjęcia :)

 

sreen1.jpg

 

screen2.jpg

 

screen3.jpg

 

screen4.jpg

 

screen5.jpg

 

screen6.jpg


IMG-20200305-111521.jpg


A tu filmik :)

 

[video=youtube]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dokupiłem kartę sieciową 3Com 3C905B-TX NM, mam nadzieję, że nie będzie problemów ze sterownikami bo wcześniej jakieś problemy miałem i nie wszystko się zainstalowało... Dodatkowo żonka sobie grę z 1998 roku zażyczyła i pewnie będę ją musiał jakoś zainstalować na tym kompie bo na tym z sygnaturki nie działa  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Jednak sterowniki trzeba było doinstalować ale cały czas się coś kaszani... Nie mogę zmienić rozdzielczości, co trochę wywala błąd ochrony systemu Windows, no i kartę dźwiękową musiałem wyjąć bo po wsadzeniu sieciówki system nie startował...

Jednak sterowniki trzeba było doinstalować ale cały czas się coś kaszani... Nie mogę zmienić rozdzielczości, co trochę wywala błąd ochrony systemu Windows, no i kartę dźwiękową musiałem wyjąć bo po wsadzeniu sieciówki system nie startował...

 

Edit:

Spróbuję z Win98 czy wszystko działa.

Edytowane przez Krzysko
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...