Skocz do zawartości

HTC Desire 310 czy Nokia Lumia 635


Recommended Posts

Dzień dobry, muszę wybrać telefon służbowy i w ofercie abonamentu z Play mam dwie interesujące pozycje: HTC Desire 310 i Nokia Lumia 635.

Proszę o ogólne porady, który wybrać (HTC za 1 zł, Nokia za 19 zł więc w sumie żadna różnica http://forumgsm.pl/public/style_emoticons/default/smile.png), gdyż nie za bardzo się na tym znam, a więcej dla mnie niż specyfikacje warte są opinie użytkowników.

Link to post
Share on other sites

To zależy, czy wolisz Windows Phone, czy Androida. Lumie to bardzo dobre telefony, ale do mnie WP nie przemawia. Za to HTC to wg mnie top telefonów z Androidem (chociaż ten jest daleko od ich najlepszych produktów). Jeśli ma służyć tylko do dzwonienia i SMS-ów, to brałbym Lumię. Do innych celów HTC.

Link to post
Share on other sites

Właśnie ja wolę Androida, ale słyszałem niepochlebne opinie o tym konkretnym modelu Desire 310 stąd moje pytanie. Jeszcze mam pytanie dotyczące LTE: Desire 310 tego nie ma, Lumia ma. W ofercie Play pisze, że przez 6 miesięcy mogę z tego korzystać bez limitu. Jak jest z zasięgiem tej technologii?

Link to post
Share on other sites

Do innych celów też brał bym Lumię.

 

Po pierwsze jest szybka i płynna - co mi z "innych celów" jak telefon będzie niemiłosiernie lagował. Mamy darmową nawigację głosową działającę bez dostepu do internetu. Mamy wsparcie - po roku nikt nas nie wydyma - Lumia dostawać będzie soft do 2016 roku.

 

Mamy sprzęt - który po pół roku nadal będzie szybki, płynny. Mająca dwa lata najtańsza Lumia 520 nadal dostaje nowy soft i nadal jest płynna.

 

Pokażcie mi proszę dwuletni telefon z Androidem - NAJTAŃSZY dodam - który po dwóch latach od premiery jest szybki, płynny i dostaje najnowsze wersje softu? Oficjalnego dodam.

 

I na koniec - jak nas traktują producenci :

 

Nokia - z 50 modeli Lumii z WP8 - po 3 tygodniach 37 modeli ma najnowszą wersję WP8.1 Cyan - z 5 modeli Lumi 520 jeszcze tylko PLUS nie wydał swojej wersji WP8.1 Cyan. :) I tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites

A czego oczekujesz ? Full HD ? :) Masz 4.5 calowy ekran z ponad 200 ppi - przecierz nie patrzysz na nią z 2 cm przez lupę. :)

 

Lumia 625 ma niższą rozdzielczość, większy ekran a ludzie nie nażekają na piksele :)

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze jest szybka i płynna - co mi z "innych celów" jak telefon będzie niemiłosiernie lagował. Mamy darmową nawigację głosową działającę bez dostepu do internetu. Mamy wsparcie - po roku nikt nas nie wydyma - Lumia dostawać będzie soft do 2016 roku.

 

Mamy sprzęt - który po pół roku nadal będzie szybki, płynny. Mająca dwa lata najtańsza Lumia 520 nadal dostaje nowy soft i nadal jest płynna.

 

Pokażcie mi proszę dwuletni telefon z Androidem - NAJTAŃSZY dodam - który po dwóch latach od premiery jest szybki, płynny i dostaje najnowsze wersje softu? Oficjalnego dodam.

 

Z wszystkim się zgadzam. Tylko że dla mnie WP a Android to jak jazda po Polsce Jaguarem z kierownicą po prawej stronie albo Fordem z kierownicą po lewej. NIkt nie powie, że Jag to gorszy samochód, ale ja wolałbym Forda :). Oczywiście, kwestia preferencji, które wspomniałem w pierwszym moim poście.

 

P.S. Dzisiaj zainstalowałem 8.1 na 520 mojej żony i w końcu są powiadomienia! Może WP9 będzie już OK :).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...