Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przecież to nic nie da.. Ustaw te napięcie na szytwno na 1.15v i sprawdź temperatury oraz czy jest stabilny, jak jest stabilny a temperatury wciąż wysokie to zmniejsz napięcie potem znowu sprawdź i tak w kółko aż uzyskasz najlepszy wynik. Swoją drogą to zamontuj jeszcze raz chłodzenie jeśli masz pastę.

Link to post
Share on other sites

A może sprawdzić po resecie biosa i na jakimś systemie live? Z tego co pisałeś wcześniej sporo napaćkałeś różnego programów do obsługi MoBo i OC. Może to być wina jednego z nich.

Co do maila do Gigabyte - jak w ogóle odpiszą będzie dobrze. Już lepiej walić do międzynarodowego supportu o ile właśnie tak do nich się nie zwróciłeś.

Link to post
Share on other sites
Gość szymonm2

Zaraz bede sie bral za zmienianie napiecia. Mam mac os x na dysku HDD, i windows na ssd. To moge uzyc Mac Os X, czy to ma byc system live jak linux?


Ja nie mam do zamiaru podkrecac processora tylko zmienic napieicie.

 

Jestem zielony w oc, bo nigdy nie oc'owalem.

 Co to jest ten offset?


Przed updatem gigabyte zapisal mi bios w versii f6 czy moge zrobic downgrade z f8, moze to bylo ta przyczyna ?


OK. Zrobilem Vcore na Normal i offset dalem -0.147V. Jak bootowalem do windowsa nic sie nie zmienilo  :?:  :[

Ja juz naprawiam te napiecie juz drugii dzien i nic sie nie zmienilo. Trace 2 cale dni...

Link to post
Share on other sites

jesli mozesz na normalu obnizac napiecie to daj normal i ustaw -0.050v i zobacz czy sie zmieni napiecie i czy przejdzie test i jakie masz temperatury. jesli bedzie ok to obnizaj po kroku o 0.025v  ( nastepne krok to ustawienie -0.075v) i powtarzasz czynnosc az dotad gdy wywali ci blad w occt lub prime95. wtedy w tej okolicy bedziemy szukac odpowiedniego napiecia dla twojego cpu

Edytowane przez trybcio86
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...