Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam oto co mój komputer ma w środku:

AMD Radeon HD 7750 (o dziwo programy wyświetlają, ze HD 7700) Intel Core 2 Duo E8200

4x2 gb ram (4 kości po 2 gb) ddr2 667mhz (dual channel)

Nazwe obudowy znaleźć nie moge, 

To chyba wszystko co potrzebne

Myśłe, że ram 8 gb mi starczy, więc zbudujcie mi komputer z płyta główną do ramu ddr2 667mhz, mój budżet to 1000 złoty więc nie jest to łatwe zadanie, na komputerze muszą płynnie chodzić najnowsze gry m.in. Battlefield 4, Fifa 15. Więc pewnie procesor też do wymiany, ale to już nie wiem i czy karta graficzna też do wymiany, jak uważacie da rade? Na dodatkowe pytania odpowiem. Jak uważacie np. karta jeszcze da rade, ale trzeba wymienić to dajcie mi też karte jaką w przyszłości kupić, wymienie jak uzbieram troche kasy. Z góry dzięki.

PS. Jeśli zły dział przepraszam.

 

Link to post
Share on other sites

Dysk masz na sata, o ile nie sprawia problemów i nie ma bad sectorów to, go zostaw, ale zasilacz na szrot się tylko nadaje. W takiej rozdzielczości twój radek spokojnie będzie sobie radził. 

Obudowa to jaki format? (ATX czy mATX). Gdybyś sprzedał swoje ramy (160-200zł) to byś mógł dołożyć do budżetu tą kwotę.

Link to post
Share on other sites

Raczej budę wypadałoby zmienić :/. Możesz zrobić zdjęcia, jak ci się chce.

Moja propozycja:

Procesor (409zł): i3 4150

Płyta główna (205zł): MSI H81-P33

Pamięci ram (141zł): Patriot 4GB 1333Mhz

Zasilacz (179zł): XFX Core 450W

Obudowa: Zalman Z3

Razem 1079zł

Za taką kwotę otrzymujesz wydajny 2-rdzeniowy/4-wątkowy procesor, płytę główną w formacie ATX z USB 3.0 (frontowym), 4gb ram o niskim napięciu (najtańsze na ten moment, reszta podrożała :/), dobry elektrycznie zasilacz oraz przewiewną obudowę, wykonaną z dobrej jakości materiałów.

 

Myślałeś może nad używkami z allegro?

Edytowane przez genisuken
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...