Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie, liczę bardzo na waszą pomoc i z góry dziękuję :)

 

  • Zastosowanie komputera :Gry (zależy mi na bardzo dobrej jakości), przeglądanie internetu, filmy
  • Maksymalna kwota : 3000zł
  • Których części potrzebuję: Wszystko, zależy mi także na monitorze w tym zestawie
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Specjalne wymagania : Zależy mi by wpakować tam Intela.
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Stary komputer nic z niego nie wyciągnę + prawdopodobnie płyta się spaliła
  • Własna propozycja zestawu : Niestety nie posiadam ponieważ gdy próbuję składać to wychodzi mi ponad 3k.
  • Inne : Komputer ma iść w ręce dziewczyny lecz zależy jej na tym by mogła w późniejszym czasie pograć w The Sims 4.
Link to post
Share on other sites

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

MSI B85-G43 /intel B85, LGA 1150/

Liteon iHAS122 SATA (black

Zalman Z3 Plus USB3.0 white (b/z)

LG 22MP55HQ-P (LED, IPS, 5ms, HDMI)

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

MSI GeForce GTX 760 TwinFrozr 2GB DDR5 256bit (1072/6008)

Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular

Geil 4GB 1600MHz CL9 Value Plus

 

3033 zł +  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014) 

 

Procesor Intela z 4 fizycznymi rdzeniami na płycie B85 z chłodzną sekcją zasilania, kompletem audio oraz wew USB 3.0. Zasilacz modularny z zapasem mocy pod rozbudowę. Obudowa z 4 wentylatorami 120 mm, regulatorem obrotów oraz filtrami mesh. Póki co 4 GB DDDR3 1600 MHz. Wszystko to po to aby wepchnąć tutaj wydajniejszą GPU w postaci GTX 760. Drugą kość możesz sobie dokupić za miesiąc czy też dwa. Do tego monitor 22 cale FullHD na IPS z Flicker Safe. 

 

Jeżeli chcesz 8 GB DDR3 na start to można to tutaj jeszcze rozsądnie zrobić:

 

Crucial 8GB 1600MHz CL9 Ballistix

Zalman Z1 USB3.0 black (b/z)

MSI H81-P33 /intel H81, LGA1150/

 

+ reszta wyżej daje kwotę 3039 zł 

 

Słabiej wyposażona obudowa, tutaj warto by dopłacić kilka złotych do Zalman Z3 .Płyta główna na H81 z dwoma slotami na ram, radiatorem na sekcji zasilania, wew USB 3.0. Pamięci ram 8 GB DDR 1600 MHz na 1.5V w jednej kości mając na uwadze pozostawienie wolnego slota na płycie pod ewentualną rozbudowę. 

 

Wsio ..... 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...