Skocz do zawartości

Skrzynka 4,5k złociszy maks.


Recommended Posts

Autor sam w pierwszym poście zaproponował procesor AMD Phenom II 955. A skoro ma do przeznaczenia 4,5k to dlaczego nie miałby dołożyć do lepszego procesora z tej samej stajni.

I dalej nie podajecie konkretów. Podajcie przykłady podzespołów, które zaproponowałem i jakiś test, w którym jest wyraźnie napisane, że to niewydajne i nieopłacalne, bo ja takich nie widzę.

Testowałem wszystkie podzespoły z proponowanego zestawu. O procesorze już powiedziałem, płyty główne ASRock, co prawda kilka lat temu były jednymi z najgorszych na rynku, a teraz są to jedne z najlepszych obecnie płyt pod socket AMD. Nie są awaryjne, są wydajne, dobrze na nich się kręci.

Następna rzecz RAM firmy A-Data, także używałem komputera wraz z taką pamięcią i znalazłem żadnych minusów. Dysk Samsung F3 mam nawet w swoim komputerze, zakupiłem go zaraz po premierze, jest wydajny, cichy i zimny, zero minusów. Karta graficzna HD5870, sami ją chwalicie więc nie będę tutaj się rozpisywał. Obudowa przewiewna i porządna, używam jej.

No i zasilacz ModXStream 600W, także cichy i wydajny uciągnie nawet b. mocną konfigurację.

Testowałem wersję 600W, osobiście posiadam w domu komputer z zasilaczem z tej serii w wersji 500W.

No więc teraz Wasza kolej.

Link to post
Share on other sites

zacytuje kogos (nie pamietam kogo, ale napewno kogos :D ) Najlepiej kup zestaw od Skitlesa, bo jest przetestowany i działa. ty byś kupił gdybyś miał taki argument? bo ja nie. a ty takie właśnie argumenty podajesz.

 

tu masz: http://www.tomshardware.co.uk/forum/281 ... 055t-1090t i5 troche brakuje do i7. napewno bedzie tak samo wydajny jak ten szesciordzeniowiec naszego skitlesa.

 

szesciojajowiec po oc jest gorszy niz bez oc :menda: odpowiedz nasuwa sie sama...

 

pozatym AMD ladujemy do zestawow za 2,5 albo 3 tysiace, a szesc rdzeni jak na dzisiejsze czasy to tylko jakies programy graficzne, te klimaty

 

a tu masz drugi tescik. http://pclab.pl/art41665-11.html cztero rdzeniowiec wyprzeda szescio tej samej firmy :/

 

ale was zjechalem :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...