Skocz do zawartości

Skrzynka 4,5k złociszy maks.


Recommended Posts

Ale Intel lepiej sie kreci no i to Intel :P (To oczywiscie zart dla puszczajacych piane z buzi fanboy'ow)

Jezeli zamierzasz cos powaznie podkrecac to wez Intelka, jezeli nie to pozostaje AMD.

Karte tez bym inna wybral, ale to juz Twoj wybor :D

Link to post
Share on other sites

Ludzie prawią, że ten Phenom do złych nie należy.

I ja mogę to potwierdzić, procek sprawia się bardzo dobrze w grach jak i zarazem w aplikacjach, na boxowym chłodzeniu w stresie mam max. 60 stopni ;] Akurat mam najmocniejszą wersję X4 i też powiem Ci, że na daną chwilę AMD nie ma lepszego procka do zaoferowania dla graczy, bo te X6 2.8 i 3.2 są gorsze o 1-3fps i kosztują dużo więcej. I słyszałem, że te phenomki się bardzo dobrze podkręcają, ale Quad 3.4 to po co więcej?

Link to post
Share on other sites

his ma 512 bit, a msi 256. odpowiedz jest chyba jasna

głupoty gadasz obie mają 2x256, bo to kanapka

oba też wyglądają na konstrukcje referencyjne w każdym razie nie znalazłem żadnych wzmianek o modyfikacji PCB więc zasadniczo to takie same karty w innych opakowaniach

Link to post
Share on other sites

Ależ: MSI Radeon HD5970 2GB DDR5/512b D/H/DP PCI-E

 

Opis ogólny MSI R5970-P2D2G

Chipset karty graficznej (GPU) Radeon HD5970

Typ złącza magistrali PCI Express x16

Pamięć zainstalowana 2048 MB

Typ pamięci DDR5

Ilość bit 256 i tu powinno być x2 błąd w opisie i tyle.

 

Tak jak mówił drachenfeles 2x256...

Link to post
Share on other sites

Najlepiej to wejdź do profilu GreQonE i kup dokładnie to, co on ma ^^

Hah :o Juz nie przesadzaj, staram sie tylko dobrze doradzic :D

 

Mógłby ktoś bardziej obeznany rzucić okiem na specyfikację obu kart:

http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=61534

i

http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=71412

i powiedzieć, obiektywnie, która będzie lepsza?

Zadna roznica, nie ma znaczenia ktora wezmiesz :lol:

Obydwie sa suszarki i obydwie sa wydajne :)

Link to post
Share on other sites

W ram.net.pl zapewniono mnie, że sprowadzą każdy podzespół w ciągu jednego, dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia, łącznie z 5970.

Znacie jakieś inne sklepy godne uwagi, gdzie obsługa też będzie kompetentna a sprzęt raczej dostępny częściej, niż niedostępny?

 

Ps. Na to chłodzenie do 5970 mogę sobie już teraz pozwolić, bo ram.net.pl oferuje prawie 200złotych taniej cały zestaw. Niestety, tego chłodzenia od AC w ofercie nie mają.. Poza tym pewno nie umiałbym tego założyć. ;-)

 

Ps2. Co powiecie na taki układ?

http://i35.tinypic.com/oidlir.jpg

Mam w sumie już 4,7k złociszy. Trochę się zapożyczyłem, ale są. Więcej szansy nie ma, ale skoro mam od MSI 5970 w dobrej cenie, to chyba mogę sobie spokojnie na tego i5 pozwolić. Gra i buczy w tym zestawie wszystko? Procesor, pamięci i płyta będą grały i buczały ze sobą? Lepszy taki zestaw niż mój ostateczny oparty o Phenoma?

Link to post
Share on other sites

Znacie jakieś inne sklepy godne uwagi, gdzie obsługa też będzie kompetentna a sprzęt raczej dostępny częściej, niż niedostępny?

GRAL, tyle, że tam jest drożej :o .

 

Zestaw jak najbardziej w porządku, nie mam zastrzeżeń. Pamiętaj by pogonić proca, bo będzie ograniczał kartę :lol: .

 

Lepszy taki zestaw niż mój ostateczny oparty o Phenoma?

Ten jest lepszy. Co prawda nie jest to jakaś wielka różnica, ale jednak :D .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...