Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Niedawno zepsuły mi się słuchawki i chciałbym kupić nowe. Używałem do tej pory albo Philips SHP 1900, albo czegoś bardzo podobnego (nie jestem pewien). Były, moim zdaniem, bardzo wygodne i spełniały moje wymagania, ale może w tej cenie znajdą się jakieś lepsze. Za pomoc z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam, Borowcy.

Edytowane przez borowcy
Link to post
Share on other sites

Chyba już ich nie ma ale to są droższe, kiedyś kupiłem w Biedronce za 60 zł. Ze swojej strony mogę ci polecić shp2000 to samo co shp2500 tylko, że ma dłuuugi kabel 6m.

 

Z mniejszych te http://www.euro.com.pl/sluchawki/sony-mdr-v150-bialy.bhtml tylko, że one są na uszy a nie wchodzi w nich całe ucho ale dobrze wygłuszają. Mają więcej basu na pierwszym planie i gorzej z cichszymi dźwiękami, ale są mniejsze poręczniejsze.

Jak z philipsa to jeszcze te http://www.ceneo.pl/17538544 mniej bassu, wygodniejszy grubszy pałąk niż Sony.

Sony takie bardziej gdzie masz dużo bassu a philips te duże i małe nadadzą się do każdej muzy. Zawsze sobie możesz dopracować dźwięk jeszcze equizerem. Zależy czy lubisz mniejsze czy większe, aby ucho było w środku czy słuchawki na uszach. Te ci mogę polecić, bo miałem z nimi do czynienia i grają bardzo ładnie. Na pewno lepiej niż te co miałeś. Cyba innych do 50zł nie znajdziesz.

Chyba, że wyłapiesz gdzieś na allegro te philipsy shp2700 to te byłyby najlepsze. A jak ci się nie uda to wybierz któreś z tych co ci zaproponowałem, a najlepiej sprawdź osobiście np w Saturnie lub Media Markt wraz ze swoim telefonem jak grają.

Edytowane przez szymcio190
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...