Skocz do zawartości

[Sprzedam] Asus R9 290X DirectCU II OC NOWA!


Recommended Posts

Dzień dobry,

 

mam do sprzedania nową kartę graficzną ASUS R9 290X DirectCU II OC.

 

Otrzymałem ją ze sklepu kilka dni temu. Reklamowałem kartę Asus R9 290 DirectCU II OC, a dostałem model 290X.

 

3 lata gwarancji licząc od lutego 2014r. (wtedy to zakupiłem kartę R9 290). Dołączam dowód zakupu ze sklepu.

 

Cena kup teraz 1600 zł, licytacja od 1350 zł

 

 

Link do aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4510634743

Edytowane przez Ralf067
Link to post
Share on other sites

wymienili ci karte na 290x a pudełko zostawili od 290 ?

 

Tak, pudełko jest od 290. Natomiast karta była w środku w folii. Folia ma naklejoną nalepkę z prawidłowymi  numerami seryjnymi -  od 290X, nie od 290.

 

 

I ja się zapytam jak z gw czemu od lutego? Mi jak wymienili 780  to dostałem cały komplet nowy i fakture z gw dostałem od nowa.

 

Nie byłem tego pewien jak to jest z tą gwarancją. Po wymianie na nowy sprzęt leci nowe 36 miesięcy?

 

Jeśli tak, to gwarancja od 7 sierpnia ;)

Edytowane przez Ralf067
Link to post
Share on other sites

Tak jak wyzej ktos pisal bardzo duzo zalezy od samej polityki sklepu. Z gwarancja to jest z reguły tak, ze leci dalej od momentu pierwotnego zakupu przedłużona o czas serwisu (karte moga naprawic, wymienic na uzywany egzemplarz wolny od wad, dac fabrycznie nowa). Jak ktos sie troche zna na prawach konsumenta to mozna domagac sie wystawienia nowej gwarancji na 24msc dla fabrycznie nowego sprzetu (jezeli na taki zostal wymieniony). Tutaj to juz w ogole ciekawy przypadek bo wymienili na karte mocniejsza 290x i jezeli ta padnie nie jest powiedziane ze dostaniesz znowu 290x (moga dac spowrotem zwykla 290)

 

BTW. Z tym ze wyminili na fabrycznie nowa to tez bym uwazal. Nie to zebym rozpowrzechnial jakies teorie spiskowe ale... mi tez kiedys wymienili plyte od MSI na fabrycznie nowa. Zapakowana idealnie nowa zaslepka komplet kabli papiery itp a na samej plycie brak takiej nalepki na chipset co w nowej faktycznie byl i dioda od zapasowego biosu na dzien dobry sie swiecila, ze zostal niepoprawnie wgrany... wiec roznie to bywa z tymi serwisami. Powinni dawac na pudelka takie plomby jak na prockach od intela :D

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

 

 

Niezbyt rozumiem. Ja nie sprzedaję takiej karty. Podaj link z taką ceną tej karty, którą sprzedaję.

 

Albo zrobię to za Ciebie, bo pewnie już się nie odezwiesz i tak.

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-290x-oc-4gb-ddr5-512bit-dvi-hdmi-dp-r9290x-dc2oc-4gd5-627778/

Link to post
Share on other sites

Niezbyt rozumiem. Ja nie sprzedaję takiej karty. Podaj link z taką ceną tej karty, którą sprzedaję.

 

Albo zrobię to za Ciebie, bo pewnie już się nie odezwiesz i tak.

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-290x-oc-4gb-ddr5-512bit-dvi-hdmi-dp-r9290x-dc2oc-4gd5-627778/

 

Czym się różni 500zł droższa karta? NICZYM :) w grach nie ma różnicy:)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...