Skocz do zawartości

Wybór i testowanie Cherry MX oraz klawiatury


Recommended Posts

Jak najłatwiej i najtaniej można sprawdzić wszystkie typy switchy Cherry MX, aby przekonać się co mi najbardziej pasuje. Do tej pory nie spotkałem ani jednej klawiatury z tymi przełącznikami. 

 

Przy okazji szukam świetnej klawiatury zapewne mechanicznej do za równo do pisania jak i grania.

 

Czytając różne recenzje i opinie doszedłem do takich wniosków:

 

Corsair K70 lub K95

 

Logitech K800

 

Razera odrzuciłem ze względu na wiele złych opinii.

 

Żaden model Roccat, ani SteelSeries też nie zwrócił mojej uwagi.

 

Niestety z tego co widzę do Das Keyboard nie jest dostępny w Polsce.

 

Czytałem jeszcze dużo pozytywnych opinii na temat klawiatur CoolerMaster i Ducky Shine, bez konkretnych modeli..

 

Jakie są najlepsze klawiatury? 

Link to post
Share on other sites

MediaMarkt - zazwyczaj w każdym jest logitech g710+ z cherry mx brown, roccat jakiś z red albo black. Warszawa komputronik mega store - w strefie gier leżą razery bw 2013 z przełącznikami blue i brown, tesoro durandale z brown/black/red.

 

K800 nie jest mechaniczna

 

O K60 słyszałem wiele pochlebnych opinii ale o K90 wiele negatywnych

 

cm storm quickfire XT/rapid to najwyższa jakość wykonania, TK/rapid-i niewiele od nich odbiegają. cm storm quickfire pro i ultra miały wiele negatywnych opinii ale głównie z USA  bo urywali port miniUSB ;p. cm storm trigger i trigger-z są rewelacyjnymi klawiaturami. 

 

Tesoro durandal są dobrymi klawiaturami, qpad mk-85 i logitech g710+ (czasem podświetlanie szwankuje). 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...